Tokalon Güneş kremi ne işe yarar? Tokalon Güneş kremi kullananlar

Uygun fiyatlı güneş kremi arayıp, Tokalon Güneş kremi ile karşılaştıysanız mutlaka yazımızı okumalısınız. Piyasadaki güneş kremlerine göre fiyatı oldukça uygun olan ve kullananların birçok kişinin memnun kaldığı Tokalon Güneş kremi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz. Tokalon Güneş kremi ne işe yarar? Tokalon Güneş kremi kullananlar memnun mu? tüm bu soruların yanıtı yazımızda.

Tokalon Güneş kremi; Swiss kozmetik markası tarafından üretilen bir güneş kremidir.  Pek çok online eczanenin yanı sıra semtinizdeki eczanenizde de bulabileceğiniz kaliteli bir üründür. 150 ml’lik tüplerde satışa sunulan ürün, özellikle hassas bir cilt yapısına sahip olan bayanların favori güneş kremleri arasında yer alır. Güneşe karşı duyarlılığı yüksek olan kadınlar tarafından her gün düzenli olarak kullanıldığında ciltte güneş yanığı oluşumunu minimize eder. SPF 15, SPF 30, SPF 50 vb. farklı derecelerde cilt koruma özelliğine sahip olan güneş kremleri içerisinde en başarılı ürünlerden biri olarak bilinen Tokalon güneş kremi; SPF 30, SPF 50 ve Kids olmak üzere 3 farklı formda satışa sunuluyor.Yüksek oranda SPF içeren Tokalon güneş kreminin bileşenlerinde hiçbir şekilde paraben yer almıyor ve bu sayede parabenin cildimize ve genel sağlığımıza verebileceği tüm olumsuz yan etkilerden de bizleri korumuş oluyor.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NE İÇİN KULLANILIR?

UVA ışınlarının yanı sıra UVB ışınlarına karşı da yüksek bir koruma faktörü içeren Tokalon güneş kremi, karma, yağlı, kuru ya da hassas tüm cilt tipleri tarafından kullanıma uygundur.

Düzenli olarak kullanıldığı takdirde erken yaşlanma riskini de ciddi oranda azaltır.
UVA ışınlarına uzun süreli maruz kalmanın neden olabileceği cilt soyulması, cilt kızarıklıkları, ciltte beliren kabarcıklara karşı kişiyi korur. Bu sayede cilt kanseri riskini de önlemiş olur.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Az bir miktar güneş kremini tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekir. Yüzünüzün yanı sıra cildinizin güneşe maruz kalan kol, el, boyun vb. diğer tüm bölgelerine de güneş kremini sürebilirsiniz. Tıpkı diğer güneş kremlerinin kullanımında olduğu gibi Tokalon güneş kremini de dışarı çıkmadan en az 30 dakika öncesinde cildinize sürmelisiniz. Bu sayede kremin cilt tarafından emilimesini ve etkilerini en iyi şekilde göstermesini sağlayabilirsiniz. Tokalon güneş kremini ortalama her 90 dakika aralıklarla yenilemelisiniz. Çünkü güneş kremlerinin etkisi ortalama 2 saat boyunca devam eder. Özellikle saat 10 ile 15 arası pencereden gelen güneş ışınlarına maruz kalmak bile kişinin cilt kanserine yakalanma olasılığını yükseltebilir. Bu yüzden eviniz ışık alıyorsa ve pencereye yakın bir mesafede zaman geçiriyorsanız, bu zaman dilimi aralıklarında evinizde olsanız bile güneş kremi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Denize girmeden önce ya da denizden çıktıktan hemen sonra da bu ürünü kullanabilirsiniz.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ FİYATI

Fiyat-performans açısından son derece başarılı olan bu ürün, en eski güneş kremi markaları arasında bulunur. Ürünü ortalama 25 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata satın alabilirsiniz. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir