Doğru kemer kullanım şekli nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri

Kemer modasının öne çıkan birçok detay tüyosu bulunuyor. Etek, elbise, pantolon, tulum ve daha birçok parçanın en büyük aksesuarı olan kemerler; Koton, H&M, LC Waikiki, Trendyol gibi ünlü markaların kataloglarında yer alıyor. Peki bir kemeri doğru bir şekilde nasıl kombinleyebiliriz? 2019’un trend kemer modelleri nasıldır? Kemer modasıyla ilgili tüm detaylar sadece yasemin.com’da!

Elbiselerinizin, bluzlarınızın, pantolon ve eteklerinizin en büyük tamamlayıcısı olan kemerler, birbirinden farklı model ve çeşitleri sizlere sunuyor. Ancak tıpkı bu parçalarda olduğu gibi kemerler konusunda da uyulması gereken belli başlı kombin noktaları vardır. Giydiğiniz parçayı öne çıkartan, sizi olduğunuzdan daha havalı gösteren bu kombin tüyolarını bir araya getirdik. Doğru kemer kullanım şekilleri nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri nasıldır? Sateen, Happiness, Yargıcı, H&M, Koton gibi ünlü markaların kemer modelleri nasıldır? İşte kemer modasında öne çıkan tüm detaylar:

DOĞRU KEMER KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR? 2019’UN TREND KEMER MODELLERİ

Bir kemer seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta bulunuyor. Bu noktalar içerisinde en önemli olan, kullandığınız kemerin sizin stilinize uyum sağlıyor olmasıdır. Bu nedenle, kıyafetinize uygun olan ve sizi havalı gösterecek bir kemer kullanın.

SATEEN: 8 TL

HAPPİNESS IST.: 8 TL

YARGICI: 80 TL

YARGICI: 96 TL

Bel kemerlerini seçerken, kalın ve ince yapısının değerini önemseyin. Bu sebeple; eğer kalın bel kemerlerini kullanıyorsanız, uzun gövdeli biri olmanız gerekir. İnce belli bir kadınsanız, ince kemerli bir model kullanın. 

H&M: 55 TL

H&M: 60 TL

LC WAİKİKİ: 15 TL

LC WAİKİKİ: 17 TL

Kullandığınız kemer; taşlı, parlak ve görselliği dikkat çekici bir kemer ise, diğer parçaları bu kadar gösterişli ve dikkat çekici kullanmayın. 

KOTON: 20 TL

KOTON: 50 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir