Kına geceleri için şık ve rahat kombin önerileri

Haziran ayı ile birlikte artmaya başlayan kına gecelerinde, hem şık hem de rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız içeriğimize yakından bakın. Kına gecelerinizde abiye dışında sade bir elbise, midi boy bir etek ya da bir pantolon da istediğiniz şıklığı yakalamanız mümkün. Sizler için kına gecelerine özel kombin önerilerini derledik. Kına gecelerinde nasıl giyinilir sorusunun yanıtı, tüm detaylarıyla yasemin.com’da!

Yaz sezonu demek aynı zamanda kına ve düğün sezonunun da başlaması demek. En şık ve gösterişli abiyelerimizi giyip, mankenler gibi pistte ve salonda salınacak ve gecenin en güzel kadını, genç kızı olmak isteyeceksiniz. Ancak bunu sağlamak için illa ki abiye giymenize gerek yok. Her zaman giydiğiniz o elbise, pantolon, bluz ve midi eteklerle de bu şıklığı elde etmeniz mümkün. Ancak bunu yaparken, uymanız gereken bazı kurallar bulunuyor. İçeriğimiz içerisinde en çok merak edilen, kına gecesine giderken ne giyilir sorusuna yanıt aradık. İşte bir kına gecesine giderken uymanız gereken kombin tüyoları ve sizler için özel olarak oluşturduğumuz kına gecesi kombinleri:

KINA GECESİNE GİDERKEN NE GİYİLİR?

Birçok kına gecesi konsepti bulunur. Ve artık her konsepte göre farklı kombinler söz konusu. Sizlere hangi konseptte nasıl bir kına gecesi kombini oluşturulur adım adım sunuyoruz.

OLEG CASSİNİ: 795 TL

OLEG CASSİNİ: 1.695 TL

OLEG CASSİNİ / ŞİFON ELBİSELER: 695 TL

– Eğer otelde düzenlenen bir kınaya giderseniz, düz ve klasik modelleri giymeyin. Rengi de siyah olmamalı. Elbisenin hareketli ve dikkat çekici olmasına önem gösterin.

OLEG CASSİNİ: 795 TL

OLEG CASSİNİ: 1.695 TL

– Renk konusu tüm abiyelerde geçerli. Siyah yerine renkli ve cıvıl renk modelleri kullanın. 

DENİZ BUTİK: 95 TL

ROMAN / PANTOLON: 299 TL

ROMAN / PANTOLON: 349 TL

– Eğer kına gecesi, son zamanların modası olan Hint konseptinde ise; bu kültüre yakın renkleri kullanmayı tercih edin.

TRENDYOL: 190 TL

DENİZ BUTİK: 75 TL

DENİZ BUTİK: 160 TL

– Klasik yapıdaki Türk kına gecesi adetlerinde ve otellerde yapılan kınalarda, kırmızı renk tercih etmeyin. Kırmızı keskin bir renk olduğu için sizin gelin zannedilmenize neden olabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir