Modanın yeni adresi ‘esrastyle.com’ açıldı!

Modanın adresi sloganıyla geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlayan ve birbirinden farklı tarzları bir araya getiren esrastyle.com adresi, online satış çalışmalarına başladı.

Çalışmalarına 2016 yılında başlayan, Insta Event Alışveriş Festivali’nin kurucu ve yöneticisi Esra Karaarslan online satışa yönelik bir girişimde bulundu. Karaarslan, esrastyle.com adıyla kurduğu online satış sitesinde, kadınlara yönelik farklı tarzları bir araya getirip kolay bir alışveriş olanağı sağlıyor.

Site içerisinde kadınlara yönelik birbirinden farklı kategoriler yer alıyor. Bu kategoriler arasında anne ve bebek, çocuk giyim, aksesuar, kadın giyim, çanta, ayakkabı, mücevher, ev dekorasyonu, züccaciye ve ev tekstili gibi alanlar bulunuyor.

Esrastyle online satış sitesinin lansmanında konuşan sitenin kurucusu Esra Karaarslan yaptığı konuşmada, siteyi başlatmış olduğu Insta Event Alışveriş Festivali’ni 7/24 devam ettirebilmek amacıyla kurduklarını belirtti. 

Festivaldeki yer alan firmalar ve inflluencerların destekleriyle projeyi gerçekleştirdiklerini belirten Karaaslan, lansmana katılan herkese teşekkürlerini iletti.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir