Mevsim geçişlerinde doğru kombin yapmanın yolları

Nisan ayıyla birlikte ilkbahar sezonuna da merhaba demiş oluyoruz. Bu nedenle de giydiğimiz kıyafetleri, ilkbahara uyumlu şekilde kombinlemeye başlıyoruz. Kış soğuklarından çıkıp bahara geçiş yaptığımız bu dönemde, mevsim geçişlerine ayrıca dikkat etmemiz gerekir. Peki mevsim geçişlerinde doğru kombin yolları nelerdir? 2020 ilkbahar trendlerini, mevsim geçişi kombinlerine nasıl yansıtabiliriz?

Soğukları tamamen geride bırakıp ne güneşi ve ne de esintisiyle sizi rahatsız etmeyecek olan ilkbahar sezonuna doğru geçiş yapmaya başlıyoruz. Bu dönem aynı zamanda mevsim geçişlerinin de başladığının bir göstergesi oluyor. Mevsim geçişlerini kombinlerine yansıtmak zor gibi görünse de aslında oldukça kolay. Bunun için sadece, ilkbahar deyince akla gelen parçaları gardrobunuza yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Triko ceketler, ince hırkalar, keten kumaş parçalar ve elbiseler… Öyleyse kıştan ilkbahara geçiş döneminde uygulamanız gereken kombin stillerine yakından bakalım:

MEVSİM GEÇİŞLERİNDE DOĞRU KOMBİN YAPMANIN YOLLARI

İNCE HIRKA – TRİKO CEKET

 

İlkbahar sezonunda da ince hırka ve triko parçalar, mevsim geçişi kombinleri açısından en doğru tercihler arasında yer alıyor. Bir badi, askılı bluz ya da t-shirtünüzü, hırka ya da trençkotla şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu kombin, spor ve cool bir görüntü oluşturmanızı sağlayacaktır.

KETEN KUMAŞ PANTOLON VE GÖMLEKLER

Keten kumaş, rahatsız edici bir yapıya sahip olmaması yönünde her sezona rahatlıkla uyum sağlayabilen bir parçadır.. Bu sebeple, ilkbahara geçiş döneminde de gardrobunuzda muhakkak bulunması gerekenler arasında yer alıyor. Keten pantolonlarınızı ince desenli gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

TRENÇKOT

Trençkot deyince akla ilk olarak erkek modası gelir ancak uzun ve bol modelleriyle trençkotlar, kadınlar için de oldukça idealdir. İnce topuklu bir ayakkabı, jean bir pantolon ve gömlek ile oldukça şık bir ilkbahar kombini sizi bekliyor olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir