2019’un muhteşem tesettür mayo modelleri

2019 yaz sezonunda tesettür modasında birbirinden şık ve renkli mayo modelleri bulunuyor. Modanisa, Sefamerve, Mayovera ve Trendyol gibi ünlü markaların tesettür mayo modelleri nasıl? 2019 tesettür mayo modelleri nasıl? Tesettür mayo modellerinde hangi renkler moda? Tesettür mayo modellerinin ortalama fiyat aralıkları ne kadar? 2019’un muhteşem tesettür mayo modelleri, tüm detaylarıyla birlikte sadece yasemin.com’da!

Yaz tatili alışverişlerinde en çok öneme sahip parçalardan biri tesettür mayolardır. Modelleri, desenleri, yapıları ve fiyatlarıyla en çok aratılan ve bilgi sahibi olunmak istenen tesettür mayolar için birçok seçenek mevcut. Peki bir tesettür mayo alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 tesettür mayosunda hangi modeller revaçta? Tesettür mayolarının fiyatları nasıl? Modanisa, Sefamerve, Mayovera ve Trendyol gibi ünlü markaların tesettür mayo modelleri nasıl ve hangi renklerde? Sizler için tüm bu soruların yanıtlarını tek bir içerikte topladık. Tesettür mayo alışverişi konusunda en büyük yol göstericiniz olacak olan bu içeriğimizi, mutlaka detaylıca okuyun. İşte tesettür mayo modası ve 2019 tesettür mayo modellerine yönelik tüm bilinmesi gerekenler:

MODANİSA: 360 TL

MODANİSA: 320 TL

TESETTÜR MAYO ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 2019’UN MUHTEŞEM TESETTÜR MAYO MODELLERİ

– Tesettür mayonuzun denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra vücudunuza yapışmayan bir kumaş türünden olmasına önem gösterin.

SEFAMERVE: 175 TL

SEFAMERVE: 175 TL

– Yaz sıcaklarından olumsuz yönde etkilenmemek için; hava alan kumaşlarını tercih edin.

TESETTÜR MAYOM: 320 TL

TESETTÜR MAYOM: 265 TL

– Parçalı modeller suyu hapseder. Bu sebeple bu tarz modelleri tercih edin. Böylece mayonuzun şişmesini engellemiş olursunuz.

MAYOVERA: 449 TL

MAYOVERA: 379 TL

– Bel yapınız genişse; mayonuzun üst kısmını desenli, alt kısmını koyu – düz renk olan bir model seçin. Uzun boyluysanız, dikey çizgili modeller almayın. Kısa boyluysanız ise tercihiniz bu modeller olsun.

 

TRENDYOL: 165 TL

TRENDYOL: 186 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir