Yağmurlu havalara özel sweatshirt etek kombinleri

Sonbahar döneminde her giyim tarzına uygun en trend kombin çeşidi etek ve sweatlerdir. Bol kesimli bir swetshirt ve desenli bir etek ile sonbahar sezonu için, oldukça şık bir kombin oluşturmanız mümkün. Peki en uyumlu kazak etek kombinleri nasıl yapılır? Sweatshirt etek kombinlerinde tercih edebileceğiniz ayakkabı modelleri nelerdir? 2019 yılının etek sweatshirt kombinleri nasıl? Etek sweatshirt kombinleri ile ilgili bilinmesi gerekenler içeriğimizde!

Sonbahar deyince akla gelen ilk parçalardan biri sweatshirtlerdir. Sweatshirt kombini yaparken akla hep jean pantolonlar gelir. Ancak sonbahar sezonunda en çok tercih edilecek olan kombin, etek-sweatshirt kombinleridir. Yağmurlu geçen şu zamanlarda en çok tercih edilecek kombin stili, sweatshirt-etek kombinleri olacaktır. Hem rahat hem de şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacak bu kombinler, 2019 sonbahar sezonunda her yerde karşımıza çıkar. Peki 2019 etek-sweatshirt kombinleri, 2019 sezonunda karşımıza nasıl çıkıyor? Sweatshirt-etek kombinlerken tercih edebileceğiniz ayakkabı ve çanta aksesuarları nelerdir? İşte etek-sweatshirt kombinleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

SWEATSHİRT-ETEK KOMBİN ÖNERİLERİ

Kombin yaparken genel olarak ele almanız gereken ilk şey, desenli bir modelle desenli bir parçayı kombinlememeniz. Bir parça hareketli ve desenliyse, -ki çoğunlukla sweatshirtler olur- diğerini düz tutun. 

Seçeceğiniz ayakkabı için spor ayakkabıları önceliğinize alabilirsiniz, ancak kısa topuklu bir ayakkabı da olabildiğince şık bir görünüm sunacak ve sweatshirt’in spor yapısını kıracaktır.

2019-20 SWEATSHİRT ETEK FİYATLARI

KOTON: 80 TL

KOTON: 80 TL – 90 TL

BERSHKA: 130 TL – 200 TL

BERSHKA: 70 TL – 160 TL

ZARA: 120 TL

ZARA: 170 TL – 200 TL

SWEATSHİRT-ETEK KOMBİNLERİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir