1 günde 2 kilo eriten garanti diyet

Kilo verdirici özelliği ve yumuşak tadı ile severek tüketilen yeşil çaylı süt karışımı 1 günde 2 kilo verdiriyor. Diyet seçeneklerinin popüler içeceği olan yeşil çayı sütle tüketirseniz kolay yoldan kilo verebilirsiniz. İşte 1 günde 2 kilo zayıflatan detoks tarifi…

Vücut üzerinde detoks etkisi yapan mucize kür ile yakın zamanda dilediğiniz kiloya inebilirsiniz. Bugüne dek zayıflamak için yaptığınız tüm diyetleri unutun! Kilo vermek adına vücudunuzdaki toksinleri arındıracak bu detoks ile 1 günde bile 2 kilo verebilirsiniz.

MALZEMELER:

Yarım yağlı 1,5 litre süt
2 yemek kaşığı yeşil çay

DETOKS SUYU NASIL HAZIRLANIR?

Ocakta kaynatacağınız sütün sıcaklığı biraz geçince aldığınız taze yeşil çay yapraklarını karışımın üzerine ilave edin. Sütlü karışımın üstü kapalı olacak şekilde 20 dakika demlemeye bırakın ve ardından sütü süzülmüş şekilde şişeye dökün. Yeşilçaylı süt detoksunu gün içerisinde 2 saat geçtikten sonra 1 bardak için. Süt alerjiniz varsa bu detoksu uygulamamayı bilmelisiniz.

Ayrıyeten safra kesesi problemi olan, düşük tansiyon sorunu görülen ve böbrek ağrısı çeken kişiler de bu diyeti uygulamamalıdır.

YEŞİL ÇAY NEDEN METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR?

Diyet yapan kişilerin yaygın olarak tercih ettikleri yeşil çay bitkisinin kilo verdirmedeki en büyük etkisi metabolizmayı hareketlendirmesidir. İçerisindeki kafein, kateşinler ve kuvvetli antioksidanlar sayesinde metabolizma hızlanıyor ve vücut ısısı artıyor. Yapılan araştırmalara göre, yeşil çay metabolizmayı çok ciddi şekilde hızlandırıyor. 

YEŞİL ÇAY NASIL YAĞ YAKIYOR?

Vücuttaki yağ dokusunun artmasının önlenmesi, yağ emiliminin azalması ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yönelik antiobezite harekete geçer. Çaysız duramıyorsanız siyah çay yerine yeşil çay içmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışın. Ayrıca günlük egzersizlerinizi de ihmal etmeyin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir