Doya Doya Moda 11 Ağustos puan durumu! Günün birincisi kim oldu?

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen moda yarışma programı Doya Doya Moda geçtiğimiz hafta başladı. 7 yarışmacının kendisini tarzıyla beğendirmeye çalıştığı Doya Doya Moda’da 11 Ağustos programının birincisi belli oldu. Peki Doya Doya Moda’ya yeni dahil olan Özge Özel kimdir? İşte Doya Doya Moda yarışması hakkında merak edilenler.

Doya Doya Moda yarışmasında 11 Ağustos puan durumu belli oldu. Ekranın en çok izlenen yarışma programlarından Doya Doya Moda’da 11 Ağustos puan durumu şöyle: 

– Nur: 16

– Rümeysa: 5

– Sabiha: 8

– Rabia: 8

– Eda: 5

– İmani: 7

– Birben: 20

DOYA DOYA MODA 10 MAYIS PUAN DURUMU

Ekranın en çok izlenen moda yarışma programlarından Doya Doya Moda’da 10 A Ağustos puan durumu belli oldu. 10 Ağustos Pazartesi günü puan durumu şöyle:

– Nur: 14

– Rümeysa: 11

– Sabiha: 10

– Eda: 5

DOYA DOYA MODA ÖZGE ÖZEL KİMDİR?

Jüri üyesinde Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez gibi isimlerin yer aldığı moda yarışma programı Doya Doya Moda’ya yeni bir isim dahil oldu. Güzellik uzmanı Özge Gürel artık programda yer alan isimler arasında. Peki programın dikkat çeken isimlerinden biri olacak olan Özge Özel kimdir?

1992 yılında dünyaya gelen Özge Özel, 18 yaşında Mac Cosmetics’de makeup artist olarak çalışmaya başladı. Bu kurumdan ayrıldıktan sonra 5 yıl boyunca Hande Yener ile çalışmaya başladı. Aldığı eğitimlerin ardından kendi adına güzellik merkezi kurdu. 3 ayrı şubesi bulunan Özel’in kendisine ait Soins Organic adıyla bir markası da bulunuyor.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

İkinci haftasını geride bırakan, TV8’de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda’da haftanın finali gerçekleşti. 24 Temmuz Cuma  günü yaşananlar ve kendilerini beğendirmeye çalışan yarışmacıların yaptıkları merak konusu oldu. 24 Temmuz bölümünde hem haftanın birincisi hem de elenen isim belli oldu.

Programın 2. haftasında haftanın birincisi 87 puanla Birben oldu. Rümeysa, İmani ve Aylin’in yarıştığı eleme potasında ise Doya Doya Moda’ya veda eden isim Aylin oldu.

24 TEMMUZ DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

– İmani: 28

– Rabia: 21

– Birben: 26

– Nur: 20

– Aylin: 19

– Rümeysa: 27

– Sabiha: 24

Doya Doya Moda programının 22 Temmuz Çarşamba günü puan durumu belli oldu. İşte Doya Doya Moda’nın 22 Temmuz bölümünde ortaya çıkan puan durumu: 

– Birben: 19

– Nur: 16

– Rabia: 11

– Rümeysa: 10

– Rümeysa: 8

– İmani: 6

– Aylin: 5

TV8’in heyecanla izlenen yarışma programı Doya Doya Moda’da 22 Temmuz Salı birincisi belli oldu. 21 Temmuz Salı günü birincisi, 14 puanla Aylin olurken, tablo şu şekilde sıralandı:

– Aylin: 14

– Rabia: 13

– Birben: 12

– Nur: 11

– Rümeysa: 8

– Rümeysa: 8

– İmani: 4

Geçtiğimiz hafta 2. sezonuna başlayan TV8’de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda’da haftanın finali gerçekleşti.18 Temmuz Cuma  günü yaşananlar, kendilerini beğendirmeye çalışan yarışmacıların yaptıkları merak konusu oldu. Hüznün ve neşenin aynı anda ekrana geldiği Doya Doya Moda’da yarışmacılar arkadaşlarının nişanı konseptiyle alışveriş yaptılar. 

Haftanın birincisi 74 puanla İmanı Dolar oldu. Dolar, altın kolyenin sahibi oldu. Eleme potasına Aylin ve Aslı girdi. 50 puan alan Aslı Adıyaman elenen isim oldu.

Jürisinde Hakan Akkaya, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun yer aldığı, TV8’in sevilen moda temalı yarışma programı Doya Doya Moda’nın ilk sezonu geçtiğimiz haftalarda bitmişti. Yarışmanın birincisi, hayat hikayesiyle herkesi etkileyen Betül Böçkün olmuştu. Programın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. 13 Temmuz’da başlayacak olan programda yarışacak isimler de merak konusu olmaya başladı. Herkes yeni yarışmacıları aratmaya başladı. Peki Doya Doya Moda programının yeni yarışmacıları kimler? İşte Doya Doya Moda programı hakkında merak edilenler:

DOYA DOYA MODA YENİ SEZON YARIŞMACILARI

BİRBEN COŞKUN

1996 yılında dünyaya gelen Birben Coşkun, aslen İzmirlidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir organizasyon şirketi ve butik pastanesi bulunmaktadır.

İMANİ DOLAR

1997 doğumlu olan yarışmacı, aslen Mersinlidir ancak Bursa’da doğmuştur. 20 senedir İstanbul’da yaşamaktadır. Oldukça iddialı olan yarışmacı, ‘Rakiplerim benden korkmalılar. Hem tarzıma hem duruşuma hem de karakterime çok fazla güveniyorum, onların da bunu çok kısa zamanda anlayacaklarını düşünüyorum. Buraya birinci olmaya geldim.’ cümlelerini kullanıyor.

NUR İŞLEK

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yarışmacının, Doruk adında bir oğlu bulunuyor. Oğlu ile de sıkça paylaşımlarda bulunan yarışmacı, Instagram ve TikTok hesaplarında da oldukça aktif hareket ediyor. Takipçilerinden de beğeni topluyor.

AYLİN TÖZÜM

Aynı zamanda profesyonel bir dansçı da olan Tözüm, 23 yaşındadır. Aslen Elazığlı olan yarışmacı, daha önce Her şey Güzeldir’e de katılmıştır.

ASLI ADIYAMAN

1998 doğumlu olan Aslı Adyaman, aslen Adanalıdır ancak doğma büyüme İstanbulludur.  Boyu 1.60 olan Adıyaman, 77 kilodur ve Arya isminde bir kızı bulunmaktadır. Adıyaman, ‘Rakiplerim benden korksunlar çünkü ben buraya tarzımla imza atmaya geldim.’ diyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir