Sezonun trend süper bol paça pantolon modası

Kış aylarında kombinlerin en büyük tamamlayıcısı her zaman için etekler yerine pantolonlar olur. Pantolon modası ise kendini daima yenileyen ve farklı tarzları modasına ekleyen bir parçadır. 2019-20 pantolon modasında kış ayları için süper bol paça pantolon modelleri dikkat çekiyor. Kışın hareketliliğini yansıtan süper bol paça pantolon modeller; Koton, LC Waikiki, Trendyol, Zara ve De Facto gibi markaların yeni sezon kataloglarında kendisine yer buluyor. Ancak bu modelleri giyinmeden önce, süper bol paça pantolonlar için doğru kombin önerilerine bakmanız ve kimlere yakıştığını bilmeniz gerekir. Süper bol paça pantolon modasına dair tüm detaylar yasemin.com’da.

2019 kış sezonunda, süper bol paça pantolonların hem vitrinlerde hem de sokaklarda başrolde olacağı bir döneme girmiş bulunmaktayız. Her vücut tipine ve formuna uygun olarak tasarlanan bu modeller, dünyaca ünlü markaların kataloglarında da yer almaya başladı. Peki farklı renk ve desen formlarında tasarlanan bu pantolonlar, nasıl kombinlenir? Süper bol paça pantolonlar, hangi parçalarla daha şık durur? Bununla birlikte; modellerini en çok tercih ettiğiniz markalar, nasıl süper bol paça pantolon modelleri sunuyor? Bol paça pantolonlar kime yakışır? Sizler için bu soruların yanıtlarını tek bir içerikte topladık. 

SÜPER BOL PAÇA PANTOLONLAR NASIL KOMBİNLENİR?

Bol paça pantolonlar, kilo bakımından muzdarip olanlar için en ideal pantolon modeli. Çünkü hem zayıf olanların daha kilolu görünmesini hem de fazla kilosu olanların kilolarını saklamasını sağlayabilen bir süper güce sahip.

Nitekim ismi de süper bol paça pantolon. Ancak bu tarz bir pantolon kesinlikle kısa boylular tarafından tercih edilmemeli. Zira bu tarz modeller, kişiyi olduğundan daha kısa gösterir. Kısa boylular dışında diğer tüm uzunluk vb. vücut tiplerine uygun olan bu model, topuktan 2-3 parmak uzun bir paça boyuna sahip olarak kullanılmalı.

Belden oturtmalı, göbek değili kapalı bir şekilde kullanılması da yine pantolon hatlarının daha ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Eğer pantolonunuz hareketli ise üzerinde düz renk ve hareketsiz modeller tercih etmelisiniz. Pantolonu daha da ön plana çıkarmak için ise bluzu, gömleği ya da t-shirti, pantolon içerisine yerleştirin.

SÜPER BOL PAÇA PANTOLON KOMBİNLERİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir