Sezonun en trend pelerin ceket modelleri

Ekranın popüler isimleri, kombin konusunda yaptıkları tercihlerle sezon modasına etki edebiliyorlar. Son dönemde, ünlü isimlerin hem dizilerde hem de katılınan davetlerde en çok tercih ettikleriyse, pelerin ceket modelleri oluyor. Çoğunlukla koyu tonlu modelleriyle vitrinlerde yer alan pelerin ceketler ilgili tüm merak edilenler, yasemin.com’da!

2020 moda sezonunda birçok yeni tarz çıkıyor. Bu tarzlardan biri de, son dönemde ünlü isimlerin sıkça tercih ettiği pelerin ceket modeller. Öyle ki ekranın en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur’da da, bu modellere yer verilmişti. Efsun karakterinin giydiği pelerin ceket, yayınlanan bölümün ardından ceket modasında sezonun trendi olarak yorumlanmıştı.

Düz ceketler yerine, giyince duruş şekliyle ayrı bir hava katan, çoğunlukla siyah ve beyaz renklerle tercih edilen pelerin ceketler, dünya yıldızları Charlize Theron ve Jennifer Lopez gibi isimlerin de en çok tercih ettikleri parçalardan. Peki pelerin ceketler nasıl kombinlenir? Sezonun pelerin ceket modelleri nasıl? Sizler için derledik.

PELERİN CEKETLER NASIL KOMBİNLENİR?

Bir pelerin ceket alırken, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan ilki, ceket boyudur. Ceketinizi kesinlikle vücut boyunuzla eşit seçmemelisiniz. Renk konusunda popüler tonların dışında lacivert ve toprak da tercih edilebilir. Bu renkler, daha asil bir görünüm kazandıracaktır.

PELERİN CEKET MODELLERİ

TRENDYOL: 223 TL – ZARA: 370 TL

ZARA: 370 TL

JİMMY KEY: 80 TL – ROMAN: 229 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir