Sefirin Kızı’nın Nare’sinin 1. bölüm kıyafetleri

Star TV’nin yeni draması Sefirin Kızı, kısa sürede hem konusu hem de karakterleriyle büyük ilgi topladı. Dizinin başrolü Neslihan Atagül’ün giydiği kıyafetler, merak konusu oldu. Herkes Nare karakterinin özellikle ilk bölümde giydiği kıyafetleri aratmaya başladı. Peki Nare karakteri için seçilen kıyafetler hangi marka ve fiyatları ne kadar? Sizler için Sefirin Kızı’nın Nare’sinin 1. bölüm kıyafetlerini derledik.

Sefirin Kızı dizisi, başladığı ilk günden bu yana reytinglere damgasını vuruyor. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde olduğu Sefirin Kızı, sadece konusu ve karakterleriyle değil karakterlerinin kıyafetleriyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakteri, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Nare’nin kıyafetlerini ve Sefirin Kızı dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Nare karakterinin giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer verdik. 

SEFİRİN KIZI NARE KIYAFETLERİ

ZARA: 500 TL

Nare ve Sancar’ın yüz yüze geldikleri zeybek sahnesinde, Nare’nin üzerinde bir trençkot vardı ve çok beğenilmişti. Bu trençkot Zara’ya ait. Fiyatı ise 500 TL.

ZARA: 200 TL

Nare’nin Gediz ile olan sahnelerinden birinde giydiği bordo bir elbise vardı. Bu kıyafet de Zara’ya ait. Fiyatı ise 200 TL. Elbisenin bulunduğu sahneyi, bu kareden hatırlarsınız:

ELLE SHOES: 200 TL

Nare’nin isyan ettiği o meşhur sahneyi de hatırlayacaksınız. İşte o sahnede Nare’nin giydiği ayakkabı, Elle Shoes markasına ait. Fiyatı ise 200 TL.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir