Özel davetler için kombin önerileri 2

Özel davetler için kombin oluştururken, renk, parça ve aksesuar seçimi konusunda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Koyu renkli bir kazağı hangi renk bir etekle kombinleyeceğinizi, saç konusunda nasıl bir tarzı tercih etmeniz gerektiğini bilmek istersiniz. Bununla birlikte en şık davet elbiselerini de araştırmaya koyulursunuz. İçeriğimiz, tüm bu soru başlıklarına yanıt oluyor.

Evde veya dışarıda organize edilen bir davete katılıyor ve nasıl bir stil uygulayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde uyguladığınız stil, ev davetlerinizde uygulamak isteyebilir ve bu kombini oluştururken, öneri almak isteyebilirsiniz. Bu noktada sizlere, 3 farklı kombin önerisiyle yardımcı olmayı, aynı zamanda gece davetlerinde giymeyi düşündüğünüz elbise fikri için de, örnek modeller sunmayı amaçlıyoruz. Eminiz bu içerik; istediğiniz kombini oluşturmanız açısından sizlere, doğru bir yol gösterici olacaktır.

BAYAN KIYAFET KOMBİNLERİ

Kar soğuğu denilen bu dönemde, boğazlı bir kazak katılacağınız davetlerde de sizlere eşlik edebilir. Kazağın sıradanlığı, renkli ve farklı bir kesim etekle giderilebilir. Kombininiz; ince topuklu bir ayakkabı, bir saat aksesuarı ile tamamlanacaktır. Saçlarınızı, önce dalgalı yapıp sonrasında topuz modeliyle şekillendirebilirsiniz.

Beyaz ve krem tonlarının sadeliğinden yararlanın. İnci bir küpe veya kolye, beyaz ve krem tonlarını tamamlayan bir kahve renkli çanta ve ayakkabıyla, ev davetleriniz için hazırsınız.

Kahveyi yalnızca çanta ve ayakkabı olarak değil, elbise ve kazak rengi olarak da kullanabilir hatta ton sür ton tarzını kullanıp tamamen kahvenin hakim olduğu bir kombin hazırlayabilirsiniz.

ŞIK DAVET ELBİSELERİ

DENİZ BUTİK: 140 TL – 150 TL

ZARA: 200 TL – 600 TL

ZARA: 300 TL – 670 TL

TRENDYOL: 100 TL – 128 TL

TRENDYOL: 90 TL – 60 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir