Saç bantları için farklı kullanım önerileri

Saçlarınıza renk katmak ve farklılık oluşturmak en çok istenilen şeydir. Saç bandı veya küçük bir toka ile istediğiniz görünümü oluşturmanız mümkün olacaktır. Saçlarınıza renk katacak saç bantlarıyla farklı kombin önerilerini sizler için derledik. Saç bantları için farklı kullanım önerileri, tüm detaylarıyla sadece yasemin.com’da. İşte saçlarınızda uygulayabileceğiniz kombin detayları.

Kombin denilen kavram oldukça geniştir ve buna elbette saçlarımız da dahildir. Yaptığımız farklı stilleri, toka, aksesuar ve saç bantlarıyla daha da belirginleştirip göz önüne çıkartabilmemiz mümkün. Peki bir saç kombini yaparken neleri ön plana almanız gerekir? Aslında bu noktada kendinize sormanız gereken 2 soru bulunuyor: ‘Saç rengime uygun bir toka ve aksesuar mı kullanıyorum?’ ve Yaptığım saç modeli yüz tipime uygun mu?’… Elbette bu 2 soru haricinde başka detaylar da, saç kombininde öne çıkarılması gereken noktalar arasında mevcut konumda. Sizler için saçlarınızda uygulayabileceğiniz birbirinden farklı aksesuar, toka ve saç modeli kombinlerini derledik. Eminiz bu kombinler, oldukça hoşunuza gidecek yaz kıyafet kombinlerinizde sizlere eşlik edecek.

SAÇ BANTLARI İÇİN FARKLI KULLANIM ÖNERİLERİ

İster çalışma hayatınız içerisinde ister bir seyahatinizde kullanın hiç fark etmez, içerik içerisinde sunacağımız saç kombinlerini her alanda uygulamanız mümkün. Ancak belirttiğimiz gibi önceliğiniz saç renginiz olmalı.

OXXO: 30 TL

OXXO: 20 TL

Eğer siyah ve koyu tonlu bir saç rengine sahipseniz açık, tam tersi bir saç rengine sahipseniz de koyu renkli aksesuarları kullanın. 

OXXO: 40 TL

OXXO: 20 TL

OXXO: 10 TL

Saç bandı takarken orta hiza kullanın. Bu şekilde saç renginiz ve kesiminiz daha belirgin bir hal almış olur.

OXXO: 20 TL

OXXO: 20 TL

Eğer saçınızı toplu kullanıyorsanız, saç bandınızı veya aksesuarınızı saçın ön kısımlarına doğru getirip kullanmanız daha doğru bir kullanım olacaktır.

KOTON: 25 TL

KOTON: 20 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir