Yazın en şık beyaz tshirt kombin önerileri

Yazın en çok tercih edilen modellerinden olan beyaz tshirtler, doğru pantolon, etek ve aksesuar kombiniyle daha şık oluyor. Zara, Koton, Lc Waikiki gibi ünlü markaların kataloglarında da yer alan, sezonun en trend parçalarıyla oluşturacağınız kombinler, istediğiniz görünümü sizlere kazandıracak. Beyaz tshirtleriniz ile uygulayabileceğiniz farklı kombin önerilerini, tüm detaylarıyla birlikte yasemin.com’da ele aldık.

Yaz sezonunun en trend parçalarından biri beyaz tshirtlerdir. Etek, pantolon, şort hiç fark etmez… Her parçaya uyum sağlayan beyaz tshirtler, hem sade hem de havalı bir görünüm sağlar. Ancak önemli olan beyaz ve düz tshirtleri doğru kombinleyebilmektir. Oldukça zor olan bu nokta için, Zara, H&M, Koton, Lc Waikiki, De Facto, Mango gibi ünlü markaların sezon trendlerini tercih edebilirsiniz. Bir beyaz tshirt kombinini en göz alıcı noktaya getirecek şey hareketli bir aksesuar da olabilir, renkli ve farklı formdaki bir ayakkabı da. Bunu tercih edip belirleyecek olan sizsiniz. Fakat bilinen klasik formların dışına çıkmak da biraz araştırma gerektiriyor. Bu içeriğimizde de sizlere; klasik bir beyaz tshirt ile uygulayabileceğiniz farklı ve doğru kombin önerilerini sunuyoruz. En şık beyaz tshirt kombinleri için haberimizi inceleyin.

HAVALI KOMBİN OLUŞTURMANIN YOLLARI İÇİN TIKLAYIN

EN ŞIK BEYAZ TSHİRT KOMBİNLERİ

Hem klasik hem de trend parçalardan biri olan beyaz düz tshirtler, dolapların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sokak modasının öne çıkan bir parçası olan beyaz düz tshirtleri kombinlemek aslına bakılırsa sanıldığından da kolaydır. 

SPOR GİYİMDE KOMBİN OLUŞTURMANIN İPUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

LC WAİKİKİ – TSHİRT: 30 TL

MANGO – PANTOLON: 130 TL

POLARİS – SANDALET: 70 TL

Kendi stilinizi oluşturacağınız ikonik kombinleri, beyaz tshirtlerinizle oluşturmanız mümkün.

KOTON – TSHİRT: 35 TL

ZARA – ETEK: 160 TL

POLARİS – SANDALET:  70 TL

SPOR AYAKKABILARA ÖZEL KOMBİN ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYIN

DE FACTO – TSHİRT: 25 TL

H&M – ETEK: 90 TL

POLARİS – SANDALET: 80 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir