Kadın kışlık pijama takımı modelleri ve fiyatları

Hem yatarken hem de gündelik yaşamda ev içerisinde giydiğiniz pijamalar, sizleri rahat hissettirmeli ve bir o kadar da şık olmalı. Peki bir pijamanın rahat hissettirmesi neye bağlıdır? Sezonun en şık pijama modelleri hangileri? Sizler için kışlık pijama takım modellerine yakından değindik.

Pijamaları uyku kıyafeti olarak kullanmak dışında, ev içerisinde daha rahat edebilmek için de giymeyi tercih edenler çoğunluktadır. Yazın terletmeyen kışın ise daha sıcak tutan ürünlere yönelinir. Ancak bununla birlikte, şıklık da önemli bir noktadır. Uykuya geçiş noktasında kolaylık sağlayan pijama; hem fiziksel hem de zihinsel sağlık açısından önem teşkil eder. Bu nedenle uyurken rahat ve sağlıklı giysiler tercih etmek gerekir. Öyleyse bir pijama tercih ederken; bu özelliklere önem vermeniz gerekir. Bir pijamanın rahat hissettirebilmesi için, şu 3 özelliğe sahip olması gerekir:

– Kumaş: Kumaş, en önem verilmesi gereken özelliklerdendir. Kaliteyi belirleyen kumaşlar içerisinde; pamuklu kumaşlar, nefes alabilme yönü sayesinde daha kaliteli bir uyku süreci yaşatır. Aynı zamanda özellikle kış ayları polar kumaşlar uygun olacaktır. Çünkü bu kumaşlar; yumuşak ve sıcak tutan bir yapıya sahiptir.

– Vücuda rahatlık vermeli: Haber içerisinde bahsettiğimiz en önemli noktalardan biri rahatlık. Bir pijamanın, vücudu sıkmayan rahat hissettiren yapıya sahip olması, bedeninizin gevşemesini sağlar.

– Bilinen ve kaliteli markalar: Sağlığınız açısından bildiğiniz ve ürün üretiminde sağlık açısından doğru kumaş türlerini ve maddeleri kullanan markaları tercih etmeniz, doğru olandır.

PİJAMA TAKIMI MODELLERİ VE FİYATLARI

TRENDYOL: 60 TL – 64 TL

TRENDYOL: 64 TL

KOTON: 48 TL – 54 TL

PENTİ: 60 TL – 100 TL

DAGI: 170 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir