Garnier BB krem kullananlar memnun mu? Garnier BB krem yorumları 2019

Cildinizin renk tonunu eşitlemek aynı zamanda nemlendirici olarak kullanacağınız bir ürün arıyorsanız BB kremler tam size göre. Kozmetik dünyasında yer alan Garnier BB krem günlük hayatta kullanabileceğiniz en ideal kremler arasında. Sizlerde Garnier markasının B kremini merak ediyorsanız mutlaka hazırladığımız yazıya göz atmalısınız.

Garnier BB krem, çok ince bir tabaka halinde kullanılması halinde kusurları kapatan, cildi nemlendiren, besleyen, cildin renk tonunu düzenleyen, gösterdiği etki ile kısa sürede bayanların beğenisi kazanmış bir kremdir. 2 farklı değişik tonda satılan bu krem, iki tonda bayanlar tarafından tercih edilse de cilt durumunuza göre tercih etmenizde fayda vardır. 40 ml  ve 50 ml tüpler içerisinde satılmaktadır. İnce ağız yapısı fazla akmasını önlemektedir. Akışkan yapıda olması sayesinde az miktarda cilde sürüldüğünde kısa sürede dağılması ve cildin emmesini sağlamaktadır. Cildinizde adeta fondöten yokmuş gibi gösteren BB krem, makyajda sadelikten ve doğallıktan yana olanların ilk tercihleri arasında olmalıdır. Garnier BB krem kullananlar en çokta cilt renk tonunu eşitlemesi ve güneşten koruması etkilerinden dolayı kullanmayı tercih etmektedir. Gariner bb kremi aldığınızda cilt tonunuza uygun olanı seçmeniz ve denemeniz yeterlidir.

GARNİER BB KREM NASIL KULLANILIR?

Her makyaj çantasında mutlaka bulması gereken Garnier BB krem sürmeden önce cildinizi güzelce temizleyin tonikle arındırın. Garnier BB kremi fırça yada sünger ile değilde akışkan yapısından dolayı elleriniz ile uygulamanız daha doğru olacaktır. Az miktarda alın ve ince bir tabaka sürün zaten kısa sürede cilt tarafından emilecektir. Cildiniz çok yağlı ise ve güneşte parlıyorsa az miktarda pudra sürebilirsiniz.

Kuru cilt tipine sahip iseniz Garnier BB krem sürmeden önce çok miktarda nemlendirici krem sürmeniz sizin BB kremi sabitlememiz büyük destek sağlayacaktır.

GARNİER BB KREM ÖZELLİKLERİ

Garnier BB krem cildi besler ve daha canlı görünmesini sağlar.

24 saat etki gösterir ve cildi nemli tutar.

Garnier BB krem cilt rengini eşitler, aydınlatır daha parlak görünmesini sağlar.

Garnier BB krem cilt sorunlarını, sivilce izlerini, pürüzleri ve çizgilerin görünümü izler.

Yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerinden korur.

GARNİER BB KREM FİYATI

Garnier bb krem fiyatı çok değişiklik göstermektedir. Garnier bb krem bim, a101 ve büyük marketlerde bazen indirimli olarak satılsa da genelde garnier bb kremin fiyatı 15 ile 30 TL arasında değişmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir