En şık Looney Tunes karakterli t-shirt modelleri! Baskılı t-shirt modelleri

Günümüz moda trendlerinde, hayranı olduğumuz karakterleri ve figürleri görmeye devam ediyoruz. İkonik karakterler, çizgi karakter görselleri ve Looney Tunes gibi bir çizgi dizi dünyasının kendine has karakterleri… Looney Tunes’in kurulduğu ilk günden bu yana sunduğu karakterler, yeni sezonda en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Looney Tunes, kurulduğu ilk günden bu yana çizgi film ve sinema tarihinin en büyük ve unutulmaz karakter ve eserlerini karşımıza çıkardı ve çıkarmaya da devam ediyor. Artık neredeyse her biri ayrı birer şöhret olan bu karakterler, moda dünyasında da etkili biçimde rol almaya başlıyor. Dünyaca ünlü markaların yeni sezon üst giyim parçalarında sıkça görülen Looney Tunes karakterleri, hem etek hem de şortlarla oldukça uyumlu bir ikili oluşturuyor. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini asla kaybetmeyen Looney Tunes’in hayranları için tasarlanan ‘yeni koleksiyon’, özellikle sosyal hayatında daha spor ve kendi ilgilerine yönelik bir stil belirlemek isteyenler için oldukça ilgi çekici oluyor.

Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de kıyafetleri tasarlanan Looney Tunes için bu yaz sezonuna özel bir kapsül çocuk koleksiyonu da üretilmiş durumda. Ancak bu koleksiyon şimdiler de gençler tarafından da üretiliyor ve ilgi görüyor. Sokak giyimine de hitap eden Looney Tunes karakterli t-shirtlerde en çok tercih edilen karakterler; Bugs Bunny, Dufy Duck, Tweety, Sylvester, Tazmanya Canavarı ve Road Runner oluyor.

 

Peki yeni sezon Looney Tunes koleksiyonunda yer alan modeller neler?

  H&M BASKILI T-SHİRT

  80 TL

  % 100 PAMUK

 ÜRÜN NUMARASI:

 0762558033

 

 

 

 

 

 

 

 

H&M OVERSİZE T-SHİRT

50 TL

% 100 POLYESTER

ÜRÜN NUMARASI:

0921452002

 

 

 

 

 

 

 

 

 ZARA BASKILI T-SHİRT

 130 TL

 % 50 ORGANİK PAMUK

 

 

 

 

 

 MUDO  BASKILI T-SHİRT

 40 TL

 % 100 PAMUK

 ÜRÜN NUMARASI:

 1208335001

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir