Yağmurluklarınızla uygulayabileceğiniz tesettür kombinleri

2019 sonbahar sezonunda en çok tercih edilen parça yağmurluklardır. Çoğunlukla koyu renklerin tercih edildiği bu dönemde, seçeceğiniz doğru ayakkabı modeli ve renkler, istenilen sonbahar şıklığının elde edilmesini sağlayacaktır. Tesettür modasında da oldukça sık görülen 2019 sonbahar yağmurluk modelleri nasıldır? İşte yağmurluklarınızla uygulayabileceğiniz tesettür kombinleri ve en trend yağmurluk modelleri.

Sonbahar demek aynı zamanda yağmur demektir. Böyle havaların hakim olduğu bir dönemde de, en çok tercih edilen yağmurluklardır. Özellikle tesettür modasında oldukça tercih edilen yağmurluklar, doğru şekilde kombinlendiği zaman; istenilen şıklığın oluşturulmasını sağlar. Peki tesettür giyimler için, en şık yağmurluk kombinleri nasıl olur? Sizler için hem yağmurluk kombin önerilerine hem de 2019 yağmurluk modellerini, tek bir içerik içerisinde yer verdik.

YAĞMURLUK KOMBİN ÖNERİLERİ

Sonbaharın esintisini en iyi karşılayan parça, yağmurluklardır. Sizlere önereceğimiz kombin önerileri, sonbaharı yağmurluklarınızla daha şık karşılamanızı sağlayacaktır. Öyleyse şimdi, sonbahara özgü yağmurluk kombin önerilerine yakından bakalım:

Yağmurlu havalarda siyah renk, koyu bir ton olarak en çok dikkat çeken ve tercih edilecek olan renklerdendir. Siyah yağmurluklarınızı, bir çizme ile uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Eğer çoğunlukla koyu renklerden oluşan çizmeleri tercih etmek istemiyorsanız, siyahın tamamlayıcı renklerinden birini taşıyan bir spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

Kahve tonları da eflatun, bordo gibi tonlar da sonbahar için oldukça beğenilen renklerdendir. Daha soft bir görünüm oluşturmak isterseniz, kahverengiye yakışan turuncu vb. tonların yer aldığı bir bot ya da çizme, eşarp bununla birlikte kiremit rengi bir pantolon istenilen şıklığı oluşturacaktır.

Bir hareketlilik kazanmak için de eşaplarınızı hareketli, desenli modellerden yana tercih edebilirsiniz. 

2019 YAĞMURLUK MODELLERİ

ZARA: 200 TL – 300 TL

ZARA: 500 TL – 500 TL

H&M: 229 TL

KOTON: 140 TL – 230 TL

BERSHKA: 200 TL

TRENDYOL: 65 TL – 106 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir