Sinoz leke kremi gerçekten işe yarıyor mu? Sinoz kremin yorumları

Sosyal medyada son günlerde sık sık karşılaştığınız aynı zamanda cildinizdeki lekelerden kurtulmak için internette leke kremi diye aradığınızda ilk sıralarda karşılaştığınız Sinoz Leke kremi gerçekten ciltteki lekeleri gideriyor mu? Sinoz leke kremini hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı hazırladığımız bu yazıda kolayca bulabilirsiniz.

Cilt lekeleri yaşamın ilerleyen dönemlerinde gelişen koşullar, yanlış beslenme, genetik yapı, kirli hava, makyajla uyuma ya da daha farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Normal cilt renginden daha belirgin olarak ortaya çıkan lekeleri gidermek için her türlü yöntemi deniyor farklı farklı ürünlerle cildinizdeki lekelerden kurtulmak istiyorsanız sizlere muhteşem bir haberimiz var. Son günlerde adını sıkça duyduğunuz ünlü isimlerin bile severek kullandığı Sinoz Leke kremini sizler için mercek altına aldık. 

Sinoz yerli bir marka ve 2008 yılında kurulmuş. Günümüzde ise yurt dışında pek çok ülkeye ihracat edildiği görülüyor.

SİNOZ LEKE KREMİ NEDİR? NE İŞE YARAR?

Sinoz Leke kreminin içerisinde bol miktarda C vitamini bulunuyor. Böylelikle çeşitli dış etmenler nedeni ile oluşan lekelerin giderilmesini sağlarken cilt beyazlatmaya da yardımcı oluyor. 

Yuvarlak bir ambalajı olan Sinoz leke kreminin içerisinde 30 ml ürün bulunuyor. Kremin içerisinde kesinlikle  kimyasal ürün bulunmamakta olup uzun vadede cilde zararlı olmayacağı firma tarafından ifade ediliyor. At kestanesi, papatya ve su teresi gibi tamamen doğal bitkisel maddelerden hazırlanıyor.

Sabah ve akşam düzenli bir şekilde uygulanması gereken Sinoz leke kreminin ciltte oluşan lekeleri gidermektir. Güneş lekeleri ve sivilce lekeleri en çok kullanılma amacıdır. Ancak bunun dışında ağda nedeni ile oluşan kararmalar nedeni ile de tercih edilebilir. Bıyık, bikini ve kol altı kararmaları için leke giderici ve beyazlatıcı özelliği nedeni ile kullanabilirsiniz.

Leke giderici kremin etkisini görmek için en az 1 ay düzenli kullanılması gerekiyor. Cilt bir anda yenilenmediğinden dolayı kısa sürede mucizeler beklememek gerekli.

Lekeleri için bu ürünü kullanan pek çok kişi mevcut. Yorumlarda düzenli kullanımın üzerinde duruluyor. 1 hafta kullanıp sonuç almayı beklemek hayali oluyor. Ancak unutmamalısınız ki her krem herkeste aynı sonucu vermiyor. Sinoz krem kullananlar arasında memnuniyetini belirtenler kadar işe yaramadığını söyleyenler de bulunuyor.

Sinoz leke giderici krem yorumlarında uzun süreli lekeleri tamamen geçirmese dahi %60-80 aralığında iyileşmelere neden olduğu var. Ayrıca kremi sadece nemlendirici olarak kullananlar da mevcut.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir