Mutlaka uygulamanız gereken günlük kombin önerileri

Günlük bir kombin oluştururken uyguladığınız bir çok hata bulunur. Bu hataları hem şık hem de rahat olabilmek için yaparız. Ancak istediğiniz bu görünümü elde etmeniz için uygulamanız gereken başka kombin detayları bulunuyor. Sizler için yaz sezonunda kullanabileceğiniz birbirinden havalı ve rahat günlük kombin önerilerini derledik. Bu kombin önerilerini uygulayıp, geçmişte yaptığınız hataları bıraktığınız zaman istediğiniz şıklığı da elde etmiş olursunuz. Yaza özel birbirinden şık kombin önerileri, tüm detaylarıyla sadece yasemin.com’da!

Yazın en büyük problemlerinden biri, hem rahat ve doğal hem de şık bir kombin oluşturmaktır. Baskılı t-shirtler, bol desenli etekler… Ancak bunu yaparken çeşitli hatalara düşülür. Bu hatalar sizlere yanlış kombinler oluşturur. Bu hatalardan dönmenizi sağlayan çeşitli öneriler bulunur. Bu önerileri uygularken yanıtlamanız gereken sorular bulunur. Bu sorular için şunları sunabiliriz; ‘Bluzlar ve gömlekler, pantolonlarla nasıl uyum yakalar?’, ‘Spor ayakkabılar her parçaya uygun mudur?’… Bu ve daha pek çok soru, yaz mevsiminde oluşturmak istediğimiz ideal günlük kombini oluşturmamıza yardımcı olur. Peki bir günlük kombin oluştururken nelere dikkat edilmeli? Ünlü markaların sunduğu kombin örneklerinden yola çıkarak sizler için en şık yaz günlük kombinlerini bir araya getirdik. İşte yaza özel birbirinden şık kombin önerileri! 

GÜNLÜK KOMBİN OLUŞTURULKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Günlük bir kombin oluştururken dikkat edilmesi gereken küçük kombin tüyoları bulunur, belirtmiştik. Şimdi bu küçük tüyolara hep birlikte yakından bakalım:

Yaz aylarında ayak rahatlığından daha çok şıklık düşünüldüğü için doğrudan babet ve sandalet tarzı modeller tercih edilir. Fakat günlük bir kombin oluştururken, spor ayakkabı hem şıklık hem de sağlık açısından en doğru model olur. 

Bir gömlek veya bluz kombinlerken, yapmanız gereken kumaş türünü doğru seçmeniz. Sizi terletmeyecek, rahatsız edip kaşındırmayacak bir kumaş türü seçin. Bu doğru olan olacaktır.

Baskılı tshirtlerinizi pantolon yerine hareketli desenlere sahip eteklerle kombinleyip, iki hareketli parçadan tatlı bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu da bir diğer uygulanması gereken kombin önerisidir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir