Newwell Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır? Newwell Günlük Nemlendirici Krem fiyatı

Günlük hayatınızda cildinizin hem bakımlı hem de sağlıklı görünmesini sağlamak için doğru nemlendiriciyi bulmak şart. Kozmetik mağazalarda binlerce nemlendirici gündüz bakım kremi bulunuyor. Bu kremlere yeni bir krem daha eklendi. New Well Nemlendirici Krem – Derma Intensive Mositure Day Cream günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ideal bir krem. Peki Newwell Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır?

Son yıllarda çıkardığı başarılı kozmetik ve dermokozmetik ürünlerle adeta dillerden dile dolaşan Newwell markası, günlük hayatta ihtiyacınız olan tüm bakım ve kozmetik ürünleriyle karşımıza çıkıyor. Newwell şimdi de gündüz dışarıya çıkmadan önce ya da uyandığınızda cildinizin makyaja hazır olaması için bir krem piyasaya sürdü. Tüm cilt tipine uyumlu olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” uzmanlar tarafından onaylanan muhteşem bir ürün. Özellikle dermatoloji uzmanları “cilt tipiniz ne olursa olsun yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamak için” nemlendiriciyi ihmal edilmemesi konusunda önemini vurguluyor. Hal böyle iken doğru nemlendirici arayışına geçen kişiler binlerce ürünle karşı karşıya kalıyor. Eğer sizler de bir nemlendirici arıyorsanız Newwell markasının Derma Intensive Mositure Day Cream kullanabilirsiniz. 

NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM ÖZELLİKLERİ

İçerisinde bulunan SPF 15 sayesinde zararlı güneş ışınlarından cildi koruyan Derma Intensive Mositure Day Cream aynı zamanda hyalüronik asitle cildin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor. Kozmetik sektöründe adeta çığ gibi büyüyen Salisilik asit de içerisinde barındıran bu günlük yoğun nemlendirici cilt üzerindeki aknelerin azalmasına ve giderek yok olmasını sağlıyor. Yoğun kremsi formu ile cildi nemlendirirken ipeksi görünümüne kavuşturuyor. 

PEKİ NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmadan önce mutlaka cildinizin makyajdan tamamen arınmış ve ellerinizin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Sabahları uyandığınızda ya da makyaj öncesi cildinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayacağınız “Derma Intensive Mositure Day Cream” cildinizin gün boyu ihtiyacı olan nemi karşılayarak kusursuz bir makyaj elde etmenize olanak sağlıyor. 

Gün içerisinde isteğe göre 1 veya 2 defa uygulayabilirsiniz.

Kremin içerisinde yer alan maddelere karşı bir alerjiniz var ise mutlaka bir uzmandan destek almalısınız. 

NEWWELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM FİYATI NE KADAR?

Piyasadaki diğer yoğun nemlendiricilere göre oldukça makul bir fiyatı olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” 47 ml kahverengi tombul cam şişelerde tam 59,90 TL‘ye satılıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir