Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları

Boyfriend modasının ardından ön plana çıkmaya başlayan mom jean modası, pantolon kombinlerinde kişiye ayrı bir şıklık ve hava katıyor. Anne pantolonları olarak da bilinen yüksek bel, bol paça pantolon modeller için çeşitli kombin önerileri mevcut. Peki mom jeanlerinizi kombinlerken dikkat etmeniz gereken detaylar nelerdir? Ünlü markaların mom jean modelleri nasıl ve hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Sizler için mom jean modasıyla ilgili tüm detayları bir araya getirdik. İşte mom jean modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

Mom jean günümüzün en çok tercih edilen pantolon modellerinden. Her tonda ve boyda karşımıza çıkan bu modellerin en belirgin özellikleri, belden oturtmalı olmalarıdır. Boyunun kısa olması oldukça tercih edilen, salaş üstlerle kombinlenen mom jean pantolonlar için farklı kombin stilleri bulunuyor. Mom jeanleri ince topuklu ayakkabılarla kombinleyip, parçaları daha çok öne çıkartabilirsiniz. Bu da spor ayakkabıya nazaran pantolonunun duruşunu daha iyi yansıtmış olmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte önerilen bir diğer kombin, t-shirt ve bluzlerinizi şal, kolye ve bileklik gibi parçalarla tamamlayıp hareket kazandırmanız. Diğer tüm kombin detayları için haberimize daha yakından bakabilirsiniz:

LC WAİKİKİ: 90 TL

LC WAİKİKİ: 50 TL

MOM JEAN NEDİR? SEZONUN TREND MOM JEAN MODELLERİ VE FİYATLARI

Mom jean; anne pantolon anlamına gelir. Yüksek bel ve bol paça özelliğine sahip olan bu pantolonlar, son 2 senedir en çok tercih edilen modellerden. Mom jean modeller, bir üst paragrafta da belirtilen öneride olduğu gibi, spor ayakkabılarla da kombinlenebilir. Ancak spor ayakkabılar ile yapılacak bir kombin, spor bir tarz oluşturur.

TRENDYOL: 100 TL

TRENDYOL: 64 TL

OXXO: 170 TL

OXXO: 170 TL

Günümüzde büyük ve geniş çantalardan ziyade minik çantaların daha ön planda olduğu ortada. Bu sebeple mom jean kombininde de bu tarz çantalar önerilenler arasındadır.

KOTON: 72 TL

KOTON: 85 TL

Renk konusunda çoğunlukla mavinin açık tonları ön planda olsa da koyu tonlar, ünlü markaların kataloglarında yer almaya çoktan başladı. Önerilen; bu renklerin açık tonlu aksesuarlarla kombinlenmesi.

BERSHKA: 130 TL

BERSHKA: 100 TL

ADDAX: 50 TL

ADDAX: 60 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir