Mevsim geçişlerinde doğru kombin yapmanın yolları 2019

Sonbahar esintisini hissetmeye başladığımız şu dönemde; giydiğimiz kıyafetleri, sonbahara uyumlu şekilde kombinlemeye başlarız. Yazdan çıkıp sonbahara girdiğimiz için, mevsim geçişlerine ayrıca dikkat etmemiz gerekir. Peki mevsim geçişlerinde doğru kombin yolları nelerdir? 2019 sonbahar trendlerini, mevsim geçişi kombinlerine nasıl yansıtabiliriz? İşte mevsim geçişlerinde doğru kombin yapmanın yollarıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

Sonbahar sezonuna girmemiz demek, mevsim geçişlerine de moda konusunda uyum sağlamak demektir. Yaz sezonundan çıkıp sonbaharın tatlı esintisine uyum sağlamak, zor gibi görünse de aslında oldukça kolay. Sonbaharı temsil eden belirli parçalar bulunuyor. Bu parçaları bildiğiniz sürece, mevsim geçişlerinde hiç zorluk yaşamazsınız. Triko ceketler, hırka, keten kumaş ürünleri ve montlar, mevsim geçiş döneminde sonbahar için en trend parçalardan olacaktır. Öyleyse şimdi; bu parçalar üzerinden yola çıkarak, yazdan sonbahara geçişte dikkat edilmesi gereken moda trendlerine bakalım:

HIRKA – TRİKO CEKET

Sonbahar esintisi, hırka ve trenç kot modellerini kullanma konusunda en doğru dönem. Bir badi, askılı bluz ya da t-shirtünüzü, hırka ya da trençkotla kombinleyebilirsiniz. Bu, spor ve şık bir görüntü oluşturmanızı sağlayacaktır.

KETEN KUMAŞ PANTOLON VE GÖMLEKLER

Keten kumaş, kişiyi sıcak tutmak konusunda oldukça etkilidir. Bununla birlikte rahatsız edici bir yapıya da asla sahip değildir. Bu sebeple, sonbahara geçiş döneminde en uygun parçalardan biri olacaktır.

TRENÇKOT

Trençkot deyince akla ilk olarak erkek modası gelir ancak uzun ve bol modelleriyle trençkotlar, kadınlar için de oldukça idealdir. İnce topuklu bir ayakkabı, jean bir pantolon ve gömlek ile oldukça şık bir sonbahar kombini sizi bekliyor olacak.

Bu şekilde sonbahara geçiş döneminde zorlanmayacağınız bir kombin oluşturmuş olursunuz.

   MONT

Sonbaharda mont olur mu demeyin? Sizi yakmayacak kalınlıkta bir mont, sonbahar için oldukça ideal olacaktır. Bu montları, kumaş ya da keten bir pantolon ve bununla birlikte kısa topuklu bir bot ve spor ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir