İmex Syndet Akne Sabunu ne işe yarar? İmex Syndet Akne Sabunu nasıl kullanılır?

Ergenlik dönemindeki sivilcelere baş edenler için en ideal bakım ürünü sivilce sabunlarıdır. Piyasada bilinen pek çok sivilce sabunu bulunsa da kullananların memnun kaldığı Imex sabun sivilce tedavisinde büyük etki sağlamaktadır. Peki İmex Syndet Akne Sabunu ne işe yarar? İmex Syndet Akne Sabunu nasıl kullanılır? tüm bu soruların yanıtı yazımızda.

İmex Syndet Akne Sabunu; sivilceleri yok etmek için kullanılan eczanelerde satılan bir sabundur. Imex sabun 100 gramlık paketler içerisinde satılmaktadır.  Imex sabunun içeriğinde Gliserin, Pantenol, Allantoin, Laktik Asit bulunmaktadır. Alkali içermeyen bu sabun asla cilde zarar vermez.Imex sabun kullananlar ımex sabunun gerçekten çok faydalı olduğunu ve sivilceleri yok ettiği belirtmiştir. Cilt bakımı yapan, cildi onaran ımex sabunun faydaları ise;

Cildin yağ oranını dengeler.

Gözenekleri derinlemesine temizler ve tıkanan gözenekleri açar.

Cildi kurutmaz daima nemli olmasını sağlar.

Her cilt tipine uygundur.

Bakteri ve mikropların ciltten uzaklaşmasını sağlar.

Günlük cilt bakımı için uygundur.

Cildin koruyucu tabakasını korur ve yeniler.

Çok faydalı olan Imex sabun asla cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz ve daima yumuşacık ve canlı görünmesini sağlar.

IMEX SABUN NASIL KULLANILIR?

Imex sivilce sabunu kullanması çok basittir. Gün içerisinde en az 2 defa yüzünüzü bu sabunla yıkamanız yeterlidir. Bu sabunu kullananların en çok merak ettiği soru ise imex sabun günde kaç kere kullanılır sorusudur. Günde en az 2 defa olmak üzeri istediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz ımex sabun kullanma talimatında yazmaktadır.

Gün boyu çevresel etkilere maruz kalan cildimiz bundan olumsuz etkiler. Ayrıca ciltteki makyaj artıkları, kozmetik ürünler, gözenekleri tıkayarak sivilce oluşumunu tetikler, Imex sabun ile gün içerisinde yada akşamları köpürterek cilt temizliği yaparak gözeneklerin açılması ve temizlenmesi sağlanır. Ayrıca ımex sabun siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

IMEX SYNDET FİYATI NEDİR?

Herkesin rahatlıkla temin edebileceği imex sabun eczanelerde, aktarlarda ve internet sitelerinde satılmaktadır. Imez sabun en ucuz olarak satılan yerleri bulmak için biraz araştırma yapmanız gereklidir. Imex sabun eczane fiyatı ve ımex sabun reçete fiyatı arasında belli fark yoktur. imex syndet sabun fiyatı 54,90 TL’dir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir