Gratis Temmuz 2019 indirim kataloğu yayınladı

Kozmetik market zincirlerinin başında gelen Gratis 2019 yılının başından itibaren birçok kez indirime girdi. Bu kez Temmuz ayına özel birbirinden şaşırtan indirimlerle kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Türkiye’nin önemli ve en çok tanınan kişisel bakım markalarından olan Gratis’in Temmuz ayında yaptığı indirimleri sizler için derledik.

Gratis Latince anlamı “neredeyse bedava” olan kişisel bakım ürünlerinin yer aldığı bir markettir. Türkiye’nin tüm illerinde hatta ilçelerinin birden fazla köşesinde Gratis marketlerini görebilirsiniz. “Şımart kendini” sloganı ile birbirinden özel fırsatlara yer veren ve belirli aralıklar ile düzenlediği indirim kampanyaları sayesinde rafları adeta boşaltılan Gratis online alışveriş sayfası açıldığından itibaren indirimleri arttırmaya başladı. Hem uygun fiyatlı hem de dünyaca ünlü birçok markanın bulunduğu Gratis’te fondötenden göz kalemine, diş macunundan el kremine kadar her şeyi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Genellikle genç kızların indirim zamanlarında koşa koşa gittiği Gratis mağazası Temmuz ayına özel de indirim fırsatları sundu. %60 ‘a varan indirimlerin bulunduğu kataloğu yakından incelemek için yazımızın detaylarına bakabilirsiniz.

Almanya merkezli ACT Group çatısı altında, Çorlu’da kurulan Note markasının son zamanlarda çok konuşulan kapatıcısı %60 indirimle 21,95 TL’ye satın alabilirsiniz. 

Gratis marketlerini diğer kozmetik satan yerlerden ayıran bir özellik kişisel bakım ve makyaj ürünlerinin yanı sıra günlük ihtiyaçlarınız ile ev ürünlerini de bulabilmenizdir. İçeride bulunan soğuk dolaplardan içeceğinizi alabilir, isterseniz sağlıklı atıştırmalıklar, enerji içecekleri, bulaşık makinesi kokusu, oda kokuları, cep mendilleri, sinek kovucu, gibi ürünleri de kolayca bulabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir