Plaj çantalarınızda mutlaka bulundurmanız gereken ürünler

Yaz sezonunda tatile çıkmak demek aynı zamanda bütün bir yılın yorgunluğunu da atmak demektir. Ancak bu döneme en iyi şekilde hazırlanmak da bir o kadar önemlidir. Peki doğru bir valizi hazırlamak ne kadar mümkündür? Yanınızda bulunması gereken en önemli parçalar nelerdir? Sizler için tatile giderken mutlaka yanınıza almanız gereken 4 parçayı derledik. Tatil modası tüm yönleriyle birlikte sadece yasemin.com’da!

Yaz tatiline çıkarken ilk önceliğiniz her zaman valizleriniz olur. Bir valiz hazırlarken, neyi nasıl seçeceğinizi bilemezsiniz. Bu sebeple de belirli rehberlerden yardım alırsınız. Ancak tatil için hazırlık yaparken zor olan sadece valizler değildir. Plaj çantalarını hazırlamak da bir o kadar uğraştırıcıdır. Plaja gideceğimiz zaman bizim için lazım olaı belirlemek için düşünürüz. İçeriğimiz ise bu soruya yanıt oluşturacak çözümleriyle karşımıza çıkıyor. Kremden, peştamele, havludan, terliğe… Bir plaj çantasında olması gereken ne varsa, 2019 plaj serilerinde karşımıza çıkıyor. Öyleyse şimdi, Madame Coco’nun plaj serilerinde yer alan ve kesinlikle plaj çantalarımızda olması gereken ürünlerden yola çıkarak bir plaj çantasında olması gerekenlere yakından bakalım:   

Tatil sürecinde yanınızdan eksik etmemeniz gereken belirli parçalar var. Size hem kurtarıcı hem de yol arkadaşı olacak olan bu parçalar, plaj çantanızın da bir numarası olur. Bir plaj çantası içerisinde ise muhakkak ki havlu, cilt ürünleri gibi eşyalar bulunmalı.

PLAJ ÇANTASININ OLMAZSA OLMAZLARI

Bir plaj çantasının olmazsa olmazlarını içerisinde bulunan ürünler aslında bir bakıma gündelik ihtiyaçlarımızı da içerisinde barındırıyor. Peki bu ürünler hangileri? 

MADAME COCO: 50 TL

MADAME COCO: 60 TL

İlk olarak cilt ürünlerine yer vermeniz gerekir. Cildinize iyi gelecek, sizi güneşten koruyacak bir ürün en doğru tercih olacaktır. Bu anlamda arpa çimi ve deniz suyundan hazırlanmış bir Aloe Vera nemlendirici, en doğrusu olacaktır.

MADAME COCO: 70 TL

MADAME COCO: 14 TL

Sonrasında havlu ve peştemal ürünlerine yer verin. Vücudunuzdaki ıslaklığı en hızlı şekilde emen bir yapıya sahip olması, en doğru olan olacaktır. 

MADAME COCO: 50 TL

MADAME COCO: 50 TL

Ve son olarak terlik… Terliğin sizleri ıslak ayakla giyerken rahatsız etmeyecek bir yapıda olmasına özen gösterin. Bu, ayak sağlığı için de iyi olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir