Göbek eritmek için pul biberli yoğurt tarifi

Göbek bölgesinde biriken yağları kolayca eriten pul biberli yoğurt kürünü mutlaka denemelisiniz! İki hafta denediğiniz takdirde göbeğinizdeki yağlar fark edilir derecede gidecektir. Peki göbek yağlarını eriten en etkili kür hangisi? Göbek eritmek için ne yapılmalı? Bölgesel zayıflamada göbek yağlarını yakan popüler göbek eriten pul biberli yoğurt kürü…

Günlük hayatta tüketilen bazı gıdaların vücut içerisinde yağa daha kolay döndüğü düşünüldüğünde beslenmede sağlıklı gıdalara öncelik vermenin önemi daha net anlaşılabilir. Tartıldığı zaman çıkan sonuçtan memnun olmayan ve bunun içinde hızla kilo vermenin yollarını arayan kadınlar, kusursuz incelikte bir bedene sahip olmak isterken bölgesel zayıflama diyetlerine daha çok rağbet gösterebiliyor. Bölgesel zayıflama konusunda daha çok göbek çevresinde oluşan yağları eritmeye yönelik oluşan istekler, göbek eritme kürlerinin uygulanışını arttırıyor. Kıyafetin bile kamufle edemediği göbek bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak istiyorsanız meşhur yoğurt pul biber kürünü denemelisiniz! Göbeğindeki fazlalık yağları eritme konusunda uygulayabileceğiniz en temel tarifi sizler için araştırdık. Göbek eriten pul biberli yoğurt tarifi…

Kilo vermek isteyen kişilerin özellikle de İnternette sıklıkla arattıkları pul biberli yoğurt kürü ile sizde göbek yağlarınızı eritmeye başlayabilirsiniz! İşte zayıflama konusunda oldukça iddialı bir kür olan enfes pul biberli yoğurt kürü tarifi…

MALZEMELER:

Yarım limon suyu

3 Yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

1 çay kaşığı pul biber

YAPILIŞI VE UYGULANIŞI:

– Yukarıda bahsedilen malzemeleri kaseye ekleyip güzelce karıştırın. 

– Gece uyumadan 30 dakika önce pul biberli yoğurt kürünü tüketin. Bu karışımı yedikten sonra ağzınıza hiçbir şey koymayın. 14 gün boyunca tükettikten sonra göbeğinizin indiğini göreceksiniz.

Afiyet olsun…

PUL BİBERLİ YOĞURT KÜRÜNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

HAREKETİNİZİ ARTTIRIN: Pul biberli yoğurt kürünü denerken her gün yarım saatlik yürüyüş yapın. Dışarı çıkamıyorsanız bile ev işleri ile hareket halinde olun.

BAĞIRSAKLARI ÇALIŞTIRIN:Bağırsak hareketleriniz zayıfsa sabah uyanınca kahvaltıdan önce 1 adet kuru kayısı tüketin. Gün içerisinde bir yada iki adet keçiboynuzu da bağırsak ve sindirim sisteminize mükemmel etkileyecektir.

NOT: 

İçinde bulundurduğu pul biber basur gibi rahatsızlığı olan kişilerde yan etki oluşturabilir. Anne adaylarının ve emziren kadınların tüketmemesi önerilir.

GÖBEK ERİTEN LİMONLU YOĞURT KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

MALZEMELER

Yarım limon
3 yemek kaşığı (az yağlı) yoğurt
Yarım çay kaşığı zerdeçal

YAPILIŞI

Özellikle de karaciğer yağlanması görülen kişilere iyi gelecek olan bu karışımı 1 çay kaşığı hakiki pul biber de kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen malzemeleri kasede güzelce karıştırdıktan sonra uyumadan 30 dakika önce afiyetle yiyin. Yoğurt kürünüz bittiği zaman ağzınıza tek lokma bile atmayın.

Afiyet olsun…

GÖBEK ERİTEN VE YAĞ YAKAN SEBZELİ YOĞURT TARİFİ

MALZEMELER

1 tane limon

250 gram yoğurt

4 dal maydanoz

4 dal dereotu

YAPILIŞI

Dereotlarını ve maydanozları incecik kıyıp limon suyunu ve 250 gramlık yoğurdu ilave edin. Karıştırdıktan sonra haftada en az 2 kez kürü yapıp gece uyumadan 3 saat önce tüketin.

Afiyet olsun…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir