Demet Akalın’ın rüküş kabul edilen stili! Kıyafetlerine ne kadar harcıyor?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tarzında hep Versace, Fendi ve Iceberg tarzı markaları tercih ediyor. Hem konserleri hem de gündelik yaşamında tercih ettikleriyle daima lüks tarzdan yana olan Akalın, yüksek ücretler ödediği tarzıyla daima rüküş kabul ediliyor. Peki Akalın, tek bir günlük kombinine ne kadar harcıyor ve hangi markaları tercih ediyor? İşte Demet Akalın’ın rüküş kabul edilen stili!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, hem söylemleri hem de farklı tarzıyla her zaman dikkat çekmeyi başaran bir isim. Kendine özgü ve kural tanımaz stiliyle rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran Akalın, yüksek bütçeli kıyafetler giyinmesine rağmen tarzıyla hep rüküş bulunuyor. Peki Akalın’ı rüküş kabul ettiren bu tarzı hangi parçalardan oluşuyor ve bu parçaların fiyatları kaça? Bu içeriğimizde, Demet Akalın’ın lüks kıyafetleriyle oluşturduğu ve rüküş kabul edilen tarzına iniyoruz. 

DEMET AKALIN STİLİ

Üzerindeki etek Zara mağazalarında 200 TL’ye satılan Akalın, Versace sweatshirt’i için 8 bin TL harcarken Hermes marka çantasına 30 bin TL ödedi. Fendi gözlüğü ise yalnızca 1.400 TL.

Üzerinde Balenciaga Paris ürünleri olan Akalın, bu gündelik sokak tarzı için 70 bin TL harcadı.

 

Giydiği zaman oldukça dikkat çeken Fendi marka tulum, tek başına toplamda 18 bin TL. 

Ve son olarak; yine gündelik yaşam stiliyle karşımıza çıkan Akalın, Iceberg marka eşofman üstüne 1.869 TL, altına ise 2.652 TL ödedi.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir