Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl krem nasıl kullanılır?

Sadece eczanelerde satışı olan ve sivilce sorunu ile karşı karşıya kalanların tercih ettiği Clindoxyl jel krem hakkında merak edilen sorularını yanıtladık. Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl Jel krem fiyatı nedir? Clindoxyl Jel krem nereden satın alınır? Clindoxyl Jel krem nasıl kullanılır? Clindoxyl Jel krem cilde faydaları nelerdir? Yazımızın detaylarında bulabilirsiniz…

Clindoxyl Jel krem, sivilce tedavisinde doktorların reçeteye yazdığı en önemli ilaçlardan biridir. Hem uzmanların hem de kısa sürede sonuç verdiği için hastaların tercih ettiği bu jel, Glaxo Smith Kline firması tarafından üretilmiştir. Sadece sivilce üzerine üretilen bu jel, ciltte oluşan beyaz veya siyah nokta, leke ve daha birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka uzmana danışılması gereken Clindoxyl Jel krem, sivilce sorunu yaşayanların ilk denediği kremler arasında listenin en başında yer alır.25 ile 50 gramlık tüplerde sadece eczanelerde satılan bu kremin içerisinde bulunan etken maddeler sayesinde sivilce lekelerini de giderdiğini biliyor muydunuz?

CLİNDOXYL NASIL KULLANILIR?

Clindoxyl Sivilce Kremi temiz bölgeye uyguladığınızdan emin olun. Kremi sürdükten sonra bir süre masaj yaparak yedirin. Uzman doktorunuzun önerdiği dozda kullanmanız çok önemlidir. Bunun haricinde bilinçsiz kesinlikle kullanılmamalıdır. İlacın içerisinde bulunan etken madde alerjik reaksiyon gösterebilir. 

Kremi kullandıktan sonra mutlaka ellerinizi yıkayın.

CLİNDOXYL KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Clindoxyl jel diğre kremler gibi bilinçli bir şekilde kullanıldığında herhangi bir yan etki göstermemektedir. Tek seferde cilde fazla sürülmesi ya da gün içerisinde 1 defadan fazla kullanmak alerjik reaksiyon oluşmasına neden olabilir. Eğer kullandığınızda şiddetli ishal yada karın bölgesinde kramp hissediyorsanız mutlaka hastaneye gitmelisiniz. Sürdüğünüz bölgede yanma, kızarıklık ve tahriş var ise uzmana danışmalısınız. 

CLİNDOXYL KREMİN 2019 FİYATI NEDİR?

Clindoxyl Jel kremin 2019 yılı fiyatı en fazla 44.93 TL‘dir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir