Beli ince gösteren kombin hileleri

Kombin yaparken en çok önem verilen alanlardan biri beldir. Giydiğiniz pek çok parçayı en iyi şekilde taşımak, parçanın bel kısmındaki duruşuyla doğru orantılıdır. Özellikle ince belli kadınlarda istenilen duruş ve dokunuş sağlanabiliyor. Peki kalın belli biriyseniz? Sizler için belinizi ince göstermenizi sağlayacak kombin hilelerini derledik. Bunları uyguladığınız taktirde istediğiniz şıklığı elde etmiş olacaksınız.

Bir insanın özgüven kazanması ile doğru bir kombin oluşturması doğru orantılıdır. Çünkü bir kadın ne kadar şık ve havalı bir görünüme sahip olursa, kendisine karşı güveni de o kadar yerinde olur. Bunu sağlamanın da pek çok yolu var. Bunlardan biri, beli ince göstermektir. Peki bir beli ince göstermek için nasıl yollara başvurmak gerekir? Kalın belli olsanız da, ince belli bir kadının elde ettiği görüntüyü sağlamanız mümkün olabilir mi? Tüm bu sorulara yanıt olacak, kombin önerileri ve hilelerini içeriğimiz içerisinde bir araya getirdik. Belinizi daha ince göstermek adına uyguladığınız onca spor, diyet ve egzersizin aksine bu kombin hileleri, size kısa zamanda istediğiniz görüntüyü elde etme şansını verecektir. Doğru parça ve aksesuar tercihleri ile oluşturacağınız kombinler, belinizi ince göstermek konusunda size oldukça yararlı olacaktır. Belinizi ince gösterecek kombin önerileri, tüm detaylarıyla sadece yasemin.com’da!

BELİNİZİ İNCE GÖSTERECEK KOMBİN HİLELERİ

Beli ince göstermek size aynı zamanda genç bir görünüm de kazandırır. Ufak detaylarla sağlanacak şık kombin önerilerini, sizler için birkaç madde içerisine sığdırdık. Öyleyse şimdi bu detaylara yakından bakalım: 

– Çizgili bir parça tercih ediyorsanız; yatay değil dikey çizgili modelleri kullanın. Bu sizi hem daha zayıf gösterecek hem de belinize ince bir hava katacaktır.

– Eski bir moda kavramı olarak dikkat çeken peplum üst modeller, bu anlamda ikinci tercihiniz olmalı. Dikiş kısmı bel bölgesinden başlayan bu modeller, bel kıvrımlarınızı ortaya çıkarmak konusunda oldukça önemlidir.

– Kombin yaparken belde oturan ve çan açılan parçaları kullanmayın. Bunlar, bel oyuntusunu vurgular fakat desenli parçalarla ince bir bel görüntüsü elde etmeniz mümkün.

– Kombininizde tüm dikkati belinizde toplamak tercihiniz ise, mutlaka kemer kullanmalısınız.

– Ve son olarak… Etek ve pantolon konusunda yüksek bel modelleri kullanın. Böylelikle yine tüm dikkatleri bel bölgesinde toplamış olursunuz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir