5 günde 3 kilo verdiren ‘Limon diyeti’

Diyet yaparken zorlanmayacağınız ve kısa zamanda fazla kilolardan kurtulabileceğiniz ‘Limon diyeti’nin nasıl uygulandığını sizler için bir araya getirdik. Hızlı ve doğal formüllerle kilo vermenizi kolaylaştıracak limon diyeti ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Fit bir bedenin korunması ya da fazla kiloların eritilmesi için yapılması tavsiye edilen 1 günlük limon diyeti listesi…

İsmini duyduğunuzda ağzınızda bir ekşime beliren ekşi mi ekşi tadı ile mutfakta sıklıkla kullanılan limon, güçlü bir antioksidan kaynağı olup vücuda fayda sağlamada oldukça etkili besinler arasında yer alır. En az sağlık açısından olduğu kadar kilo vermek isteyen kadınların da bu isteklerine bir adım daha yaklaşmasını sağlayan limon diyeti ile istenmeyen kilolarınızla vedalaşabilirsiniz. Yağ yakımını destekleyip kısa zamanda kilo vermenizi sağlayacak olan limon diyeti ile olumlu sonuç almak için düzenli uygulamanın yanı sıra diyetinizi günlük egzersizlerle de desteklemelisiniz. Doktor onayı alarak uygulanması tavsiye edilen popüler limon diyeti listesi, midesi hassas kişiler üzerinde asidik yapıya sahip olması ile rahatsızlık hissi uyandırabilir. Sadece 5 gün yapabileceğiniz limon diyeti ile sizde 3 kilo birden verebilirsiniz. Vücudu iyileştirmeye yönelik olan bu limon diyeti sayesinde toksinlerden arınarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

1 GÜNLÜK LİMON DİYETİ NASIL YAPILIR?

Kahvaltı öncesi: 1 bardak ılık suya yarım limon
Kahvaltı: 1 dilim buğday ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, yeşillik, 4-5 zeytin
Ara öğün: 1 bardak limonata
Öğlen: 1 kase yağsız yoğurt, 5-7 adet ceviz ya da fındık
Ara öğün: 1 bardak ılık suya yarım limon
Akşam: 1 porsiyon kırmızı et / tavuk eti / balık eti, zeytinyağlı salata
Yatmadan bir saat önce: 1 bardak ılık suya yarım limon

NOT: Aşırı miktarda vücuda alınan limon, kişi üzerinde alerjik etkiler oluşturabilir. Belirtilen ölçü dışına çıkılmaması ve doktor onayı almadan uygulanmaması önerilir. Etkisini bir an önce görmek için her gün yarım saat yürüyüş yapılmalı ve 2 litre su içilmelidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir