2019 kapri modelleri ve fiyatları

Kapri, yaz deyince akla gelen ve kullanış açısından büyük kolaylık sağlayan bir pantolon çeşidi. Çoğunlukla kot kumaşla üretilen kapriler, 2019 yazının en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. 2019’un kapri modelleri nasıl? 2019 kapri modellerinin fiyatları uygun mu? Sezonun trend kapri modellerini haberimiz içerisinde bir araya getirdik. İşte kapri modasında öne çıkan modeller!

Yazın, kışa nazaran şıklıktan ziyade daha çok rahatlık ararız. Bu nedenle, yakmayan ve sportif bir rahatlık sağlayan modeller tercih ederiz. Kapri de, alt giyim modasında bunu sağlayan modeller arasında. Her renk ve kumaşta üretilen kaprilerin en büyük özelliği, dizde iz bırakmaması ve her türlü giyim tarzına uygun olabilmesi. Gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilen kapriler için, alışveriş için sıkça tercih edilen Trendyol, Lc Waikiki, De Facto gibi markalarda birbirinden dikkat çekici modeller mevcut. Peki 2019’un kapri modelleri nasıl ve fiyatları uygun mu? Kapri modellerinde daha çok hangi renkler tercih ediliyor? 2019’un kapri modelleri bir tık uzağınızda…

2019 KAPRİ MODELLERİ VE FİYATLARI

Yeşil ve tonları, kapri modasında en çok dikkat çekenler arasında. Paçadan bol inen kaprileri, topuklu ayakkabılarla ya da sandalet modelleriyle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

DE FACTO: 30 TL

DE FACTO: 40 TL

Mavi ve krem renkleri ise daha sade bir görüntü oluşturmak için tercih edilebilir. Daha dar kalıpta üretilen kapri modellerini, spor ayakkabılarla kombinlemeniz daha çok önerilir.

LC WAİKİKİ: 40 TL

LC WAİKİKİ: 60 TL

Aynı zamanda eşofman da diyebileceğiniz kapriler için farklı renklerin uyumlarından oluşan tasarımlar ön plana çıkabiliyor. Sıradan ve tek düzelikten kurtulmak isterseniz, siyah beyaz kontrastıyla oluşturulmuş bir model ilgi çekici olabilir.

TRENDYOL: 35 TL

TRENDYOL: 50 TL

Son olarak… Kaprilerinizi kombinlerken, düz beyaz renkler daha çok önerilir. Sıfır kol bir bluz, ya da baskısız bir t-shirt, sade ama kaprinizin rengini öne çıkarmanızı sağlayan bir kombini oluşturur. 

LC WAİKİKİ: 30 TL

LC WAİKİKİ: 35 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir