Yasak Elma dizisinin Yıldız Argun’u Eda Ece’nin dizide giydiği kıyafetler

Sosyal medyanın en sevdiği dizi karakterlerinden biri haline gelen Yıldız Argun, replikleri ve komik halleri kadar kıyafetleriyle de ilgi görüyor. Dizinin başrolü Eda Ece’nin giydiği kıyafetler büyük merak konusu. Herkes Yıldız Argun karakterinin giydiği kıyafetleri ve markalarını aratıyor. Peki Yıldız Argun için seçilen kıyafetler hangi marka ve fiyatları ne kadar? Sizler için Yıldız Argun’un kıyafetlerini derledik.

Yasak Elma dizisi, 3. sezonunda başrol karakteri Yıldız Argun ile daha çok dikkat çekmeye başladı. Yıldız Argun karakteri, komik ve kendine has hareketleriyle hikayeye de seyirciye de renk katmaya başladı. Sosyal medyada da oldukça ilgi gören Yıldız Argun, giydiği kıyafetlerle de büyük beğeni topluyor. Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız Argun, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Yıldız Argun’un kıyafetlerini ve Yasak Elma dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Yıldız Argun karakterinin giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer verdik. 

YASAK ELMA KIYAFETLERİ YILDIZ

Lidyana markasına ait olan bu ceket, 1.850 TL’den satışta. Yıldız Argun karakterinin en sevilen parçalarından biri.

Tercihi daima elbiseden yana olanların ilgisini çeken bu sarı elbisenin markası Oxxo. Fiyatı ise sadece 230 TL.

Yıldız’ın giydiği simli iplik örme bluz, Trendyol’da 125 TL’den satışta. Siz de Yıldız Argun gibi, deri bir etek ile kombinleyebilirsiniz.

Yıldız Argun karakterinin tercih ettiği etek modellerinden biri olan haki deri midi etek de Trnedyol’da bulunuyor. Fiyatı 150 TL.

Saks mavisi şerit detaylı bu bluz yalnızca 185 TL. Markası Trendyol. 

Yıldız Argun karakterinde sıkça etek kombini görülüyor. Trendyol’a ait olan eteklerden ilki 185, ikincisi ise 200 TL.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir