Siyah renk için kombin önerileri

Siyah renk, en zor gibi görülen ancak doğru şekilde kombinlendiğinde en kolay olan renklerden biridir. Koyu rengin oluşturduğu sert etki, doğru renk seçimleri ve stil adımlarıyla rahatlıkla kırılabilir. Öyleyse sizler de, bu içerik sayesinde siyah renk ile ilgili en doğru kombin önerilerine ulaşabilirsiniz. İşte siyah renkle yapılabilecek kombin önerileri!

2020 ilkbaharı için yeni bir moda akımı başladı. Her ne kadar bahar ayları için akla gelen renk tonları daha canlı ve açık olsa da, bu akımda siyah ön planda. Burcu Özberk ve Aleyna Tilki gibi isimlerin sokak stillerinde tercih ederek daha da bilinmesini sağladığı akım, 2020 ilkbahar modasına da renklilik kazandırmış oluyor. Peki siyah renk, en çok hangi parçalarda trend oluyor? Siyah renk hangi renkler ile uyumludur? Bu içerik içerisinde hem siyah renk kombinleme yollarına hem de siyah renk kombin önerilerine yer verdik. İşte ilkbaharın öne çıkan rengi siyah hakkında bilinmesi gerekenler!

SİYAH RENK KOMBİNLEME YOLLARI

Siyah renk tam olarak bir asillik temsilidir. Koyu kabul edilse de doğru renklerle kombinlendiği zaman istenilen şıklığın oluşturulması da mümkün. Kullanılan doğru renkler, siyahın sahip olduğu tüm sertliği kıracaktır. Siyah renk belki kapalı ve sert bir izlenim oluşturuyor algısına sahip olabilirsiniz ancak siyah renkle, daha şık ve minimalize kombinler oluşturabilirsiniz.

Siyah rengin hakim olduğu en trend parçalar arasında deri ceketler bulunur. Bu parçalar, hem spor hem de asi bir şıklık oluşturur. Kombin parçası olarak, beyaz salaş bir tshirt oldukça uyumlu duracaktır.

Elbette sadece deri ceketler değil, elbiseler de bu anlamda oldukça uyumlu duracaktır. Siyah uzun boğazlı bir elbise, hem kışın hem de estetik şıklığın en özel temsildir. Bu parçaları, kısa topuklu bir çizme ile oldukça şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

SİYAH RENK KOMBİN ÖNERİLERİ

ZARA – LOOSE FIT DISTRESSED SİYAH  PANTOLON: 150 TL

ZARA – KONTRAST KOLLU T-SHIRT: 120 TL 

H&M – KEMERLİ ELBİSE: 80 TL

BUTİGO – SİYAH KADIN TOPUKLU AYAKKABI: 144 TL

BERSHKA – PALAZZO PANTOLON: 140 TL

BERSHKA – KISA KOLLU T-SHİRT: 40 TL

ZARA – OVAL ÇAPRAZ ASKILI ÇANTA: 150 TL

ZARA – EVAZE ELBİSE: 150 TL

ZARA – METALİK DETAYLI KESE ÇANTA: 170 TL

H&M – YAKALI SWEATSHİRT: 159 TL

H&M – DİZ ALTI DERİ ETEK: 779 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir