‘Sihirli Annem’in Çilek’i Zeynep Özkaya’nın stiliyle en şık üniversite kombini önerileri

Sihirli Annem dizisinin yıldızı Zeynep Özkaya, hem oyunculuğu hem de stiliyle beğeni topluyor. Sosyal medyada ve bulunduğu ortamlarda tarzını yansıtmayı başaran Zeynep Özkaya, gündelik yaşamda dolabınızda hep bulabileceğiniz parçalardan kendi giyim kimliğini oluşturmayı başarıyor. Peki Sihirli Annem dizisinin yıldızı Zeynep Özkaya, kombin oluştururken hangi parçalara yer veriyor? Sizler için, hali hazırda üniversite öğrencisi olan Zeynep Özkaya’nın stilinden yola çıkarak günlük bir üniversite kombini oluşturduk.

Zeynep Özkaya, herkesin Sihirli Annem’in Çilek’i olarak kabullendiği ancak bu proje dışında Hürrem Sultan, İki Aile, Eyvah Halam ve Doktorlar gibi dizilerde de rol alan yetenekli bir genç kız. Ancak hayatında şu anda oyunculuk oldukça geri planda. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği öğrencisi olan Özkaya, derslerinde gösterdiği başarının dışında, açmış olduğu YouTube kanalında da makyaj ve kendisi üzerine çektiği videolarla oldukça hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip. Giyim tarzıyla da oldukça dikkat çeken Özkaya, üniversite öğrencileri için birbirinden şık kombin önerilerini tarzıyla sunmuş oluyor.

ZEYNEP ÖZKAYA STİLİ

Düz renk bir üst parçada, kollarda uygulanacak yırtık desen stili kombine hareketlilik katar. Bu parçayı klasik bir jean ile bütünleştirmek gayet şık olacaktır.

Mavi ve siyah rengin kontrastından yararlanıp özellikle kış ayları için renkli bir kombin oluşturabilirsiniz. İçteki sıyah bir bluz, üzerine kot ceket ve aksesuar olarak mavi renkte bir şal.

Kış deyince akla gelen renklerden biri kahvedir. Bu tonda bir palto veya kabanı, yeşil bir gömlekle, kahvenin var olan nostaljik havası kırılabilir.

Her ne kadar koyu bir ton olsa da, siyah renkten bir ton sür ton uygulayabilirsiniz. Bunun için bir elbise, çanta yeterli olacaktır. Yok ben ton sür ton uygulamam derseniz, altın renkli bir aksesuar şık duracaktır.

Ve son olarak… Yine siyahın gücünden yararlanıp beyaz ve kırmızı tonlarını ekleyerek, bir blazer ceket pantolon kombini oluşturabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir