Sezonun trend deseni leopar desen kıyafetler nasıl kombinlenir?

2020 sezonunun en dikkat çeken desenlerinden olan leopar, özellikle feminem görünüm oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Peki sezonun trend deseni leopar desen için nasıl kombinler hazırlanabilir? 2020 leopar desen modelleri nasıl? İşte leopar desen için tüm bilinmesi gerekenler!

Daha feminen ve olgun bir stil çizmek isteyenler için en doğru desen tercihlerinden olan leopar, özellikle kış sezonu için etek ve sweatshirt kombinlerinde güzel bir uyum oluşturuyor. Ancak leopar desenli bir parçayı doğru kombinlerseniz, oluşturmak istediğiniz bu tarzı elde etmiş olursunuz. Sizler için hem leopar desenler için kombin önerilerini hem de 2020 leopar desenli model ve fiyatlarını derledik.

LEOPAR DESENLER İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Feminem giyimin en trend deseni olan leopar desen, etek ve elbise kombinlerinde oldukça şık duruyor. Kış sezonunda tercih edilen sweatshirtler, elbise veya eteklerle uyumlu bir birliktelik oluşturabilir. Ancak bu kombini yaparken boy ve vücut ölçünüze dikkat etmelisiniz. Çünkü uzun boy bir etek boyunuzu olduğundan kısa, kısa boylu bir etek ise vücut hatlarınızı kötü gösterecektir.

Leopar desenler ile en uyumlu olan renk siyahtır. Siyah ton, daha maskülen ve olgun bir görünüm oluşmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte beyaz tonlar da, ayakkabı veya sweatshirt, bluz veya kazak rengi olarak tercih edilebilir.

LEOPAR DESEN MODELLERİ VE FİYATLARI

TRENDYOL: 60 TL

TRENDYOL: 70 TL – 90 TL

ZARA: 180 TL – 300 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir