Sezonun en şık sandalet modelleri neler? En iyi sandalet modelleri

Yaz sezonu ayakkabı modellerinden olan sandalet modelleri, hem şık hem de rahat olmaları sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Her renk ve modelde karşımıza çıkan sandaletler için alışveriş yaparken, belirli seçeneklere dikkat etmemiz gerekiyor. Sezonun en şık sandalet modelleri neler? En iyi sandalet modelleri hangileri? 2019 sandalet modelleri ve fiyatları neler? İşte 2019 sandalet modelleri.

Sezonun en trend ayakkabı modeli, sandaletlerdir. Yazın ayaklarınıza ferahlık getiren, hem rahat hem de şık bir görüntü sağlayan sandaletler için birçok model mevcut. Nitekim daha önce de spor sandalet modellerini ve spor sandalet modellerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derlemiştik. Bu içeriğimiz içerisinde ise çeşitlere değil direkt sandalet modellerine eğiliyoruz. Bir sandalet satın alırken önem vermeniz gereken en önemli şey, ayakkabının hangi malzemelerden yapıldığıdır. Çünkü her malzeme, yaz için uygun değildir. Bu anlamda polyester ve naylon kumaşları tercih etmemeniz gerekir. Bu kumaşlar, yazın ayaklara rahatlık vermez. Bunun dışında ayak yapınıza da önem vermeniz gerekir. Bazı ayaklar, sandalet modelleri için uygun değildir. Eğer düz tabanlı biriyseniz örneğin, sandalet modelleri sizin için uygun değildir. Bunlar, sandalet alırken ayak yapınız ve sağlığıyla ilgili bilmeniz gerekenler… Peki bir sandalet modelinde en uygun olan tasarımlar hangileridir? Hangi model ayak sağlığı için en ideal olandır ve sezonun sandalet modellerinde neler yer alıyor? Öyleyse şimdi sandalet modasına dair detaylara yakından bakalım:

SEZONUN EN ŞIK SANDALET MODELLERİ NELER? EN İYİ SANDALET MODELLERİ

Sandalet modelleri için parmak arası ve lastikli olmak üzere 2 çeşit bulunur. Parmak arası modeller, en çok bilinen ve klasikleşen ayakkabı modelleridir. Bu modeller, ayak sağlığı için pek de uygun değildir. 

FLO: 80 TL

FLO: 80 TL

Yürümek konusunda zorluk yaşatan bu modeller, ayak sağlığı konusunda olumsuz etkiler oluşturuyor.

FLO: 125 TL

FLO: 159 TL

Ancak bantlı sandalet modelleri bu anlamda en doğru modeller olacaktır. Çünkü bantlı modeller, yürüme konusunda bir zorluk yaşatmaz ve ayak sağılığına da olumsuz etki etmez.

BURQU: 279 TL

BURQU: 279 TL

Belirttiğimiz gibi bunların dışında, düz tabanlı olup olmadığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Düz tabanlı biriyseniz, bantlı model giyseniz dahi sandalet modelleri sizin için sağlıklı olmayacaktır.

YARGICI: 320 TL

YARGICI: 350 TL

DERİMOD: 80 TL

DERİMOD: 150 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir