Sefirin Kızı dizisi 9. bölüm kıyafetleri

Star TV’nin büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı, dizi kıyafetleriyle büyük beğeni topluyor. Sefirin Kızı 9. bölüm dizi kıyafetleri, Google üzerinde sıkça aratılıyor. Peki Sefirin Kızı 9. bölüm kıyafetleri hangi markaya ait? İşte Sefirin Kızı 9. bölüm kıyafetleri.

Sefirin Kızı dizisi, başladığı ilk günden bu yana reytinglere damgasını vuruyor. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde olduğu Sefirin Kızı, sadece konusu ve karakterleriyle değil karakterlerinin kıyafetleriyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakteri, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Nare’nin kıyafetlerini ve Sefirin Kızı dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Nare karakterinin 9. bölümde giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer verdik. 

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Dizide en çok dikkat çeken parçalardan biri ayakkabılar. 9. bölümde yer verilen taba bot, Trendyol’a ait ve fiyatı 599 TL.

İpekyol’a ait olan ekru kemerli elbise, 899 TL. Bölümün en beğenilen elbise modeli.

Mango’ya ait olan kırmızı paltonun fiyatı 500 TL.

Mavi’ye ait olan siyah sweatshirt, 130 TL’den satışta.

Dizinin bir diğer beğenilen ayakkabısı topuklu deri çizme, Mango’ya ait ve 350 TL.

Derimod markasına ait olan siyah çizme, hakiki deri ve fiyatı 750 TL.

Bershka markasına ait olan beyaz topuklu çizmenin fiyatıysa 300 TL.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir