Özge Özpirinçci Şimdi Ezberlerin Ötesinde!

Türkiye’nin sevilen yıldızlarından Özge Özpirinçci, doğallıkla beyazlaşan saçlarıyla, bizlere gülümsüyor. Kadınlara, cesaretiyle ilham verip ezberlerin ötesinde bir güzelliğe davet ediyor.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak; tam 12 yıldır kadınların yanındayız. Sizlerle buluştuğumuz her yayında: “Kadınlar güzeldir, kendiliğinden her haliyle güzeldir.” diyoruz. Özge Özpirinçci, etrafından saçıyla ilgili duyduğu olumsuz eleştirilere rağmen, kalbinden gelen sesi dinliyor! Bu duruşuyla, hem bizim inancımızı pekiştiriyor, hem siz değerli kadınlarımıza rehberlik ediyor.

Elbette, bu şahane toplantıda, özel teşekkürü hak eden bir marka ve özel bir kadın daha var: Dove ve Unilever Marka Müdürü Özge Acarbay! Peki, neden? Çünkü:

Kıymetli Özge Acarbay; kadınların saçları konusunda istedikleri tercihleri yapabileceklerine inanıyor. Tüm zorlu şartlara rağmen, kadınlara cesaret vermek için çalışıyor ve #EzberlerinÖtesinde konseptini, harika bir reklam filmi ile taçlandırıyor!

Dove, Özge Özpirinçci ve bu müjdeli haberi sizlere duyuran “Yüksek Topuklar” ekibi olarak; başta Türkiye’de yaşayan kadınlar olmak üzere tüm dünyada; kendiliğinden, tam olduğu gibi diğerlerinden ve benzersiz güzelliğini destekliyoruz. Daha açık ifade edelim: Kadınlara, başka insanlar tarafından uygulanan kusursuz güzellik baskısına karşı çıkıyoruz!

Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Marka Müdürü Özge Acarbay:

Oyuncu Özge Özpirinçci ise ‘Dove’ aracılığıyla kadınlara şu mesajı iletiyor: “Saçlarım konusunda gerek sektörden gerekse toplumun belli kesimlerinden çok fazla eleştiri aldığım zamanlar oldu. Hayatımın her alanında doğallıktan yana olan biriyim. Saçlar konusunda belli kalıplara uyma zorunluluğu, aslında kadına dayatılan pek çok baskından biri. Ben de özel hayatımda bu baskı karşısında kendim olmayı, doğal kalmayı tercih ettim, saçlarımı da doğal akışına bıraktım. Tam da bu sebeple, Dove’un #EzberlerinÖtesinde kampanyasına destek vererek kendi tercihleri konusunda kadınlara ilham vermek istedim. Her birimiz kendimizi nasıl iyi hissediyorsak öyle güzeliz.”

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir