Oksizinc Krem ne işe yarar?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı

Cildinizi güzelleştirmek, lekeleri hem de renk tonunu eşitlemek için son zamanların en popüler ürünü Oksizinc kremi kullanabilirsiniz. Faydalarıyla göz dolduran, etkisiyle gönülleri fetheden Oksizinc Krem ne işe yarar?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı nedir? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Oksizinc krem, pek çok cilt sorununa karşı etkili bir kremdir. Paraben içermeyen yapısıyla güvenle kullanılabilen bu krem, içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Sivilce problemlerinin azaltılmasında etkilidir. Daha çok kadınlarda oluşan çatlakları iyileştirici etkiye sahiptir. Aynı zamanda çatlak oluşmasını da önlemektedir. Oksizinc krem, leke ve çil oluşumunu engeller. Bununla birlikte cilt renginin de güzelleşmesini sağlar.

Oksizinc 40 çinko oksit krem içerisinde %40 oranda çinko oksit vardır. Cilt ürünü bu nedenden dolayı kurutucu bir etki sağlar. Sürülen bölgede bir kalkan gibi etki yaratır ve o bölgeyi korur. Krem 40 veya 100 gr olan alüminyum tüplerde ve kapalı kutu halinde kullanıma sunulmaktadır. Beyaz renge sahiptir. Haricen kullanıma uygundur. İçindeki etken maddenin yanı sıra var olan diğer bileşenler kremin cildi beslemesine, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmasına fayda sağlarlar. Krem paraben içermez. Bu nedenle kullanımında güvenle ilgili bir sorun yoktur.

OKSİZİNC KREM NASIL KULLANILIR?

Kremin uygulanacağı bölge temizlenmeli ve kuruduktan sonra o bölgeye krem uygulanmalıdır. Gün içinde iki ya da üç defaya kadar kullanılabilir. Temizlenen ve kuruyan yüzeye masaj yapar şekilde uygulanmalıdır. Krem gözlerle temas ettirilmemelidir. Eğer göze temas ederse gözün bol suyla temizlenmesi sağlanmalıdır. Eğer beklenmeyen bir etki meydana gelirse doktora başvurmak gerekir.

Bu cilt ürününün uygulanacağı bölgenin temizlenmesi önemlidir. Cilt krem öncesinde kirden ya da makyajdan arındırılmalıdır. Ayrıca bu krem açık ve derin yaralar üzerine kullanılmamalıdır.

OKSİZİNC KREM FİYATI

Sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda satılan Oksizinc kremin 100 gramı 46,25 TL’dir.  Satın alırken fiyat konusunda dikkat edin. Ayrıca kabı açılmış ürünleri almayın ve de son kullanma tarihine mutlaka bakın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir