Modada yeni akım: Beyonce Ivy Park Adidas koleksiyonu! Demet Akalın da o akıma uydu…

Dünyaca ünlü R&B yıldızı Beyonce, Adidas ile işbirliğine gitti. Ivy Park Adidas koleksiyonunda yer alan parçalar, yeni bir moda akımını da başlatmış oldu. Ünlü isimlerin de dahil olduğu akıma Türkiye’den ilk uyum sağlayan isim, ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu.

Dünyaca ünlü R&B şarkıcısı Beyonce, yepyeni bir çalışmaya imza attı. Dünyanın bir numaralı spor markalarından Adidas ile anlaşan Beyonce, marka için Ivy park adıyla bir koleksiyon tasarladı. Eşofman takımı, t-shirt, spor ayakkabı ve çorap modellerinin yer aldığı koleksiyonda, bordo, siyah, krem ve beyaz renkleri tercih edildi. Beyonce’nin de ürünlerden bir kaçıyla katalog çekimlerinde yer aldığı koleksiyon, kısa sürede büyük ilgi gördü. Ünlü isimler de bu koleksiyona ait parçaları denemeye ve Instagram hesaplarından paylaşmaya başladılar. Türkiye’de bu koleksiyona karşı kayıtsız kalamayan ilk isim, stiliyle de sıkça tartışma konusu olan ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu.

Yeni bir akım haline gelen Ivy Park koleksiyonunda en çok ilgi gören model, Beyonce’nin katalog çekimlerinde giydiği tek parça eşofman takımı oldu. 

ADİDAS BEYONCE IVY PARK KOLEKSİYONU

ADİDAS IVY PARK: 149 TL – 229 TL

ADİDAS IVY PARK: 349 TL

ADİDAS IVY PARK: 419 TL – 579 TL

ADİDAS IVY PARK: 649 TL – 679 TL

ADİDAS IVY PARK: 1.199 TL – 1.499 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir