Makyajı görünmüyor diye üzülenlere şeffaf maske! Maske modelleri ve fiyatları

Kovid 19 salgını sebebiyle makyaj yapmakta zorlanan kadınlar için, iki kat oranla daha iyi nefes alınabilmesini de sağlayan şeffaf maskeler üretildi. Peki bu şeffaf maskelerin özellikleri nelerdir? En çok satın alınan maske modelleri nasıl ve fiyatları ne kadar? İşte son dönemin yeni trendi şeffaf maskeler hakkında bilinmesi gerekenler.

Koronavirüs salgını döneminde maske takılması, özellikle düzenli olarak makyaj yapan hanımları zorlamaya başladı. Makyajının görünmemesinden şikayetçi olan kadınlar için, özel bir maske üretildi. Şeffaf maskeyle yapılan makyajlar rahatlıkla görülebiliyor. LEAF adını taşıyan maske, diğer maske modellerine oranla daha rahat bir kullanım oranı da sağlıyor.

Redcliffe Medical şirketine ait olan maske, N99+ standartında üretiliyor. Maske, kendinden hava filtreleme ve sterilizasyon özelliğine sahip. Ayrıca dünyanın ilk kayıtlı şeffaf maskesi olma özelliğini de taşıyor.

Gerçekleştirilen araştırmalar, sonucunda ultraviyole ışığa maruz kalan virüsün etkisiz hale gelebildiğini gösterdi. İki kat oranla daha iyi nefes alınabilmesini sağlıyor.

MASKE MODELLERİ VE FİYATLARI

TRENDYOL – MASK: 6 TL

TRENDYOL – ATEŞTECH (20’Lİ PAKET): 43.50 TL

TRENDYOL – OXY: 25 TL

TRENDYOL – SABOMAR: 10 TL

TRENDYOL – TİNK (3’LÜ): 38 TL

TRENDYOL – MASK (100 ADET): 137 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir