Kışın nasıl beyaz giyilir? Beyaz kıyafet kombinleme

Beyaz renk ile yapılan birçok kombin bulunuyor. Ancak önemli olan, bu kombinleri doğru şekilde yapmak ve dikkat edilmesi gereken noktalara özen göstermek. Sizler için bu içeriğimizde, beyaz renk kombinlerken dikkat edilmesi gerekenlere yakından baktık. Beyaz renk modası, kombin önerileri ve kombinlerken dikkat edilmesi gereken tüm detaylar, ayrıntılarıyla birlikte sadece yasemin.com’da!

Aydınlık ve ferah kavramlarını temsil eden beyaz renk, her sezona yakışıp uyum sağlayabilen nadir tonlardır. Ancak beyaz rengi kombinlerken, dikkat edilmesi gereken küçük detaylar bulunur. Bu detaylara uyulduğu taktirde, beyaz kıyafetler nasıl kombinlenir ve beyaz kıyafet kombinlerken yapılmaması gerekenler sorularına da yanıt bulmuş olur. Beyaz renk için sadeliğinin dışında cesur ve iddialı bir yapıya da sahip denilebilir. Beyaz tona yönelik birçok kombin alternatifi bulunur. Önemli olan, doğru renk geçişlerini sağlamaktır. Diğer noktalara yakından bakmak ve beyaz renk kombini konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmak için içeriğimize yakından bakın:

BEYAZ KIYAFETLER NASIL KOMBİNLENİR?

Beyaz renk; kombinlemesi en rahat parçalardan biri gibi görünse de, üzerine ayrıca düşülmesi gereken detaylara sahiptir. Bu detaylardan ilki; ayakkabı modelleridir. Beyaz bir elbise ya da bluzu kombinlerken, ayakkabı konusunda tercihiniz, daha soft renklerde bir spor ayakkabı ya da bot olmalıdır.

Pantolon konusunda ise tercihiniz; jean ve yumuşak kesimli pantolonlar olmalıdır. Nitekim etek konusunda, yumuşak kesimli parçaları kullanın. Çok koyu renk olmamakla birlikte zıt renklerle kombinlenebilir. Örneğin; beyaz bluz ve siyah etek kombini gibi.

Beyaz kıyafet kombinlerken; aksesuar ve ayakkabı, şal kombinlerini birlikte hareket ettirilebilir. Şalınızı mavi tonda tercih ettiyseniz, çantanız ve ayakkabınız da bu tonda olabilir. Hareketliliği aksesuar ve çanta, ayakkabı uyumunda yakalayın.

BEYAZ RENK MODELLER VE FİYATLAR

ZARA: 120 TL – 170 TL

KOTON: 48 TL – 60 TL

KOTON: 24 TL / BERSHKA: 170 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir