Kilo verdiren yoğurtlu sumak kürü! Kısa zamanda fit görünüm…

Göbek yağlarından kurtulmak isteyenlerin evde düzenli olarak deneyebilecekleri sumaklı yoğurt kürü ile hızlıca zayıflayabilirsiniz. Sağlıklı ve doğal yollarla göbek eritmeye yönelik bu karışım ile kısa zamanda incelebilirsiniz! Göbek eriten sumaklı yoğurt nasıl yapılır? Limonlu ve sumaklı yoğurt kürü ile nasıl kilo verilir? Sumaklı yoğurt ile etkili kilo verme kürü:

Spor salonuna gitmeden evde yapacağınız bazı etkili egzersiz hareketleri ve sağlıklı beslenme ile etkili kilo vermek mümkündür. Evde kendi kendinize zayıflamaya çalışırken, tercih edebileceğiniz doğal besinlerle kilo verme kürleri uygulamanın elbette ki mucizevi faydaları vardır. Genel kilosundan şikayetçi olmayıp yalnızca belirli bölgelerdeki yağları eritmeye yönelik uygulanan sağlıklı zayıflama kürleri arasında en çok tercih edilenler göbek eritmeye yönelik olanlar geliyor. Diğer bölgelere nazaran eritilmesi biraz daha zor olan göbek eritmede uygulanması tavsiye edilen sumaklı yoğurt ile olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Vücuttaki toksinleri arındırmaya yarayan bu karışım sayesinde fazlalık yağlarınızı mum gibi eriteceksiniz. Peki göbek eritmek için uygulanan sumaklı yoğurt küründe nelere dikkat edilmeli?

SUMAK ZAYIFLATIR MI? SUMAKLI YOĞURT İLE ZAYIFLAMA

Salatalara aroma katan sumak, iştah açıcı özelliğiyle bilinse de hazmı kolaylaştırdığı için diyette tercih edilebilir besinler arasında geliyor. Kan şekerini dengede tutması nedeniyle birden artan ve azalan tatlı hissi ortadan kalkabilir. Özellikle de tatlı krizine giren kimselerde büyük bir işlevi olan sumak,fazla yeme isteğinin de önüne geçerek zayıflamayı kolaylaştırıyor.

Doyuruculuğu yüksek olan sumak gaz söktürücü özelliğiyle dengeli kalori alımını sağlar.

GÖBEK ERİTEN SUMAKLI YOĞURT KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Sumak ve yoğurt olmak üzere iki ayrı mucize besin olan bu malzemeleri yemekten sonra tükettiğinizde şişkinlik sorununu gidererek bağırsakların daha düzenli çalışmasını destekler. Kronik mide rahatsızlığı olanlar bu karışımı tüketmeden önce bir uzmana danışmaları gerekir. Bu karışım düzenli tüketildiğinde ayda 7 kilo vermenize yardımcı olur.

Özellikle yoğurdun içerdiği Asetik maddeler bel ve basen bölgesindeki yağlardan daha hızlı kurtulmanıza yardımcı olur. Sumak tokluk hissi sayenizde gün boyu çabuk acıkmanızı önler. Yoğurtta içerdiği protein sayesinde gün botu enerjik kalmanızı sağlar.

DÜZENLİ TÜKETİLEN SUMAK SUYUNUN FAYDALARI:

SUMAKLI YOĞURT KÜR TARİFİ:

MALZEMELER

– Büyük bir kase yoğurt

– Bir yemek kaşığı sumak

UYGULANIŞI

Bu iki malzemeyi iyice karıştırınız. her bir kaşıktan sonra bir yudum su içiniz. Akşam üstü 4 gibi bu kürü tüketiniz.

YAĞ YAKICI TARİF: LİMONLU VE SUMAKLI YOĞURT KÜRÜ TARİFİ:

MALZEMELER:

Ev yapımı 1 kase yoğurt, 1 tatlı kaşığı sumak, 1 dilim limonun suyu

LİMONLU VE SUMAKLI YOĞURT YAPILIŞI:

Yukarıda bahsedilen malzemeleri kasede karıştırıp uyumadan 30 dakika önce yiyin. Yoğurtlu sumak kürünü denedikten sonra 1 bardak ılık suyu yavaş yavaş için. Gün içerisindeki ara öğünlerde diyetinizi bu karışımla destekleyeceğiniz karışımda akşam yemeğinden 1 saat önce karnınız aç iken tüketin.

EVDE SAĞLIKLI YOĞURT NASIL YAPILIR?

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir