İngiliz Kraliyeti’nin gözde prensesi Kate Middleton’un giyimi göz dolduruyor! Kate Middleton kimdir?

İngiltere Kraliyet ailesinin prenseslerinden Kate Middleton, tarzıyla uzun süre modanın ilham veren yüzü olarak kabul edildi. Her zaman şık ve ciddi görüntüsüyle beğeni toplayan Kate Middleton’un tarzını, gündelik yaşam içerisinde irdeledik. İşte Kate Middleton stili üzerinden karşımıza çıkabilecek gündelik yaşam kombinleri.

Kate Middleton, kraliyet ailesinin gelinlerinden. Tarzıyla her zaman beğeni toplayan Middleton, uzun süredir de modanın ilham veren yüzü olarak biliniyor. Eltisi Meghan Markle’nin iş stiline yönelik sunduğu farklı tarz yaklaşımlar, Kate Middleton için de gündelik yaşam alanında söz konusu oluyor. Peki kıyafetleri hatta onun gibi giyinmek kavramı neden bu kadar araştırılıyor? Kate Middleton’un stilinde, gündelik yaşamı temsil eden parçalar neler? Sizler için; Kate Middleton stili üzerinden gündelik yaşam kombin önerileri oluşturduk. İşte gardırobunuzda bulunması gereken parçalar:

KATE MİDDLETON GİBİ GİYİNMEK

Fiyonk, kurdele stili her zaman trendini korur. Mor, eflatun gibi parçalar da özellikle siyah belden oturtmalı bir kumaş pantolonla oldukça şık durur. Middleton’un kombininde de bu uyum göze çarpıyor.

Davetlerde giyebileceğiniz, üzeri desenleriyle hareketli bir elbise, siyah klasik bir topuklu ayakkabı ve çanta ile doğal ve asil bir şıklık sağlar. Siyah renk, yeniden ön planda.

Elbise tercih ediyorsanız, kemer veyahut belden oturtma özelliğini tercih edebilirsiniz. Elbisenin desenleri, hareketliliği kendiliğinden kazandıracaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir