En güzel altın bileklik modelleri! 2022 altın bileklik modelleri ve fiyatları

Kadınların altın aksesuarları arasında gündelik kullanımlar için en çok tercih ettikleri arasında bilekler var. Ayarına ve tasarımına göre fiyatlarında değişiklik gösterse de hemen her bütçeye uygun altın bilek bulmak mümkün. Peki 2022 yılının en şık altın bilekleri arasında neler var? Gelin birlikte bakalım…

Yüzyıllardır insanların kullandığı altın zaman içerisinde birçok farklı türde ve tarzda çeşitleri yapılarak satışa sunuldu. Altın; Sarı altın, pembe altın, yeşil altın ve kırmızı altın olarak piyasada kuyumcularda yerini alıyor. Altın fiyatlarının değişkenlik gösterdiği bu dönemlerde birçok insan altına yatırım yapıyor. Kadınlar daha çok şık ve zarif olan aynı zamanda gündelik ve şık ortamlarda takmak için tercih ediyor. Bunun için de son dönemin favori altın aksesuarları arasından da bileklikler tercih ediliyor. Siz de sadeliği ve şıklığı seviyorsanız taşsız altın bileklikleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de taşlı ve gösterişli olanları satın alabilirsiniz. Halka altın bileklik fiyatları altın ayarına ve ürünün gramına göre belirlenmekte olup, her bütçeye göre modeller bulunmaktadır. Peki 2022 yılının en şık altın bileklik modelleri arasında neler var?

EN GÜZEL ALTIN BİLEKLİK MODELLERİ

Bilekliklerde farklı tasarımlar elde etmek isterseniz kendi isminizi ya da sevdiklerinizin ismini yazdırabilirsiniz. Ayrıca sade olarak da satın alabileceğiniz bu bileklik modellerinin ucunda nazar boncuklu minik dokunuşlar yapılmış olanları da tercih edebilirsiniz. 

ALTINBAŞ / ALTIN KAR TANESİ BİLEKLİK: 1.550 TL

ALTINBAŞ / ALTIN KIRLANGIÇ BİLEKLİK: 1.104 TL

Şık ve estetik görünmek için güzel bir kombini tamamlayıcı aksesuar ürünleri arasında altın bilekler tercihleriniz arasında olabilir.

ALTINBAŞ / ALTIN BİLEKLİK: 16.103 TL

ALTINBAŞ / ALTIN BİLEKLİK: 4.146 TL

ELİZA / ALTIN KÜP BİLEKLİK VOLİNA: 4.181 TL

ELİZA / ALTIN BİLEKLİK GANİTA SADE: 7.222 TL

Bu sezon genelde kolyelerde gördüğümüz zincir detaylara bileklik modellerinde de rastlıyoruz.

ATASAY / ALTIN CHARM BİLEKLİK: 7.360 TL

ATASAY / SARI ALTIN BİLEKLİK: 12.720 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir