Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

Cildinizdeki yara, kesik ve çizik izlerinden, ameliyat sonrası vücudunuzda size hatıra kalan yara izlerinden bir an önce kurtulmak istiyorsanız sizlere mucize bir ürünün incelemesini yapıyoruz. Amerika kökenli Dermatix Silikon Jel yaraya hızlıca nüfus ederek, yara izinin kısa bir sürede iyileşmesine yardımcı oluyor. Peki Dermatix Silikon Jel ne işe yarar? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır? yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

Dermatix Silikon Jel; Derideki henüz olgunlaşmamış yara izlerinin görünümünü iyileştirmek, cildi pürüzsüz ve sorunsuz bir görünüme kavuşturmak amacıyla imal edilen Dermatix Ultra Gel; yaranın görünümünü düzelten, şeffaf ve silikonsu bir jel olma özelliği taşıyor. Derideki kabaran yara izlerini düzleştirerek, deriyi pürüzsüzleştiren Dermatix Ultra Gel; ciltteki koyu, kırmızı renkli yara izlerinden kurtulabilmenize yardımcı oluyor. Bir diğer adı Dermatixsi Ultra Silikon Jel olan bu jel, Amerika’da üretilse de ülkemizin yanı sıra pek çok ülkeye ihraç ediliyor. Dermatix silikon gel; 15 mglık tüplerde satışa sunuluyor. 

Yenilenmiş formülü ile ismi Dermatix Ultra Silikon Jel olarak değişen ürün; silikon teknolojisinin kullanıldığı bir ürün olarak, yaralara anında nüfus ediyor. Yalnızca yaraların iyileşme süresini kısaltmakla kalmayarak, yaraların yol açtığı kabarıklığı alarak, derinin düz ve pürüzsüz görünmesini de sağlıyor. Ameliyat sonrası yaralara, ciltteki çizik ve kesiklere, her türlü yaralanmalara hatta yanık izlerine bile iyi gelen bu jel; cildin nem dengesini gözeterek, yaranın kurumasını ve kabarmasını önlüyor. Tahriş olan cildi toparladığından estetik sonrası ciltte beliren tahriş, kızarıklık ve şişkinlikleri de alıyor.

UYARI: Cildinizdeki açık ve henüz kapanmamış yaraların tedavisinde bu jeli kullanmamalı, mutlaka bir doktora görünmelisiniz.

DERMATİX SLİKON GEL NASIL KULLANILIR?

Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü, sabah ve akşam yani günde iki sefer olacak şekilde cildinize uygulamalısınız. En az 2 ay boyunca bu kremi düzenli olarak kullanmayı sürdürmelisiniz. Silikon jeli cildinize uygulamadan önce mutlaka yara izinin olduğu bölgeyi güzelce temizleyip, kurulamalısınız. Yaranın ıslak olmadığından da emin olmanız gerekiyor.

Jelden az bir miktar olacak şekilde yaranızın üzerine ince bir tabaka halinde sürmeli, parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak, yaranın üzerine güzelce yedirmelisiniz.

DERMATİX SLİKON GEL FİYATI

70 TL gibi bir fiyata satışa sunulan ürünü eczanelerin yanı sıra dermokozmetik ürün satışı gerçekleştiren online alışveriş sitelerinden de satın alma şansınız bulunuyor. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir