Bioderma Sensibio H2O misel su temizleyici kullananlar var mı? Bioderma makyaj temizleme suyu

Makyajınızı derinlemesine temizlemek aynı zamanda cildinize bakım yapan bir misel su arıyorsanız Bioderma’nın Sensibio H2O ürününü deneyebilirsiniz. Son yıllarda yaptığı avantajlı paketlerle kullanıcıların yüzünü güldüren Bioderma’nın oldukça ses getiren Sensibio H2O misel su temizleyiciyi kullanan kişilere sorduk. Bioderma Sensibio H2O misel su temizleyici gerçekten makyajı iyi çıkarıyor mu? İşte sorunun yanıtı…

Misel su ya da Micellar water, kozmetik dünyasının favori ürünlerinden biri haline gelen makyaj temizleyicisine verilen isimdir. Misel su hem ciltteki makyajı temizler hem de cildi nemlendirir ve tazeler. Su kadar duru ve taze, makyaj temizleme yağı kadar etkili, üstelik en hassas ciltte bile gayet titiz makyajı kiri tozu temizleyen misel sular her geçen gün kozmetik sektörünün vazgeçilmezi haline geldi. Fransa’da 1995 yılından bugüne onlarca uzman dermatolog ve biyolog ile piyasaya binlerce cilt bakım ürünleri süren Bioderma da cildin tabakasını koruyan aynı zamanda makyajı derinlemesine temizleyen bir misel su çıkardı. Seyahat boyları ve pembe ambalajı ile dikkat çeken Bioderma Sensibio H2O misel suyunu sizler için mercek aldık. Markanın vaadleri arasında yer alan maddeler oldukça başarılı bir ürün olduğunu gösteren Bioderma Sensibio H2O misel su makyajı güzel temizliyor mu? Cildi yağlandırıyor mu? ve Kirpiklerin dökülmesine sebep oluyor mu? merak ediyorsanız haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Sensibio H2O hakkında tek pamukla tüm göz makyajını temizlediğine dair birden fazla kullanıcı yorumları bulunuyor. Özellikle göz makyajını kolayca temizleyen bu misel su, kirpiklerde dökülme yapmıyor.

Zenginleştirilmiş formülü sayesinde hassas cilde sahip olanların cildin üst tabakasına zarar vermeden ten makyajını temizlemeye yardımcı oluyor. Ciltte bulunan sivilce, leke gibi sorunların kaldırılmasını sağlayan  Bioderma Sensibio H2O, cildin yapısıyla adeta bütünleşiyor.

Piyasadaki diğer misel sulara göre minimal bir şişeye sahip olan Sensibio H2O, paraben ve alkol içermiyor. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini bile kolayca temizliyor. Yatıştırıcı aktif içerikler ve dekonjestan özelliği ile Sensibio H2O cildi rahatlatır ve ferahlatır.

Cildinizin hassasiyeti konusunda şüpheleniyorsanız mutlaka deneme boyunu satın alarak denemelisiniz. İçerisinde bulunan  Sensibio tanecikler, makyaj sonrası gözeneklerin tıkanmamasını ve leke bırakamadan temizlenmesine yardımcı oluyor.

Ürünün 500ml’lik fiyatı ise 89,95 TL.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir