Belinizi ince gösterecek 5 elbise modeli

İlkbahar ve yaz dönemlerinde giydiğiniz elbiselerle, belinizi olduğunuzdan daha ince gösterebilirsiniz. Peki hangi elbise modelleri, belinizi ince göstermenizi sağlayabilir? Belinizi ince göstermek için neler yapabilirsiniz? İşte belinizi ince göstermenin tüm yolları!

Bir kıyafeti olduğundan daha şık ve havalı gösterme konusunda, parçayı üzerinde doğru şekilde taşımanın etkisi bulunur. Bunu sağlamanın da birkaç yolu var.  Bunlardan biri, beli ince göstermektir. Peki bir beli ince göstermek için nasıl yollara başvurmak gerekir? Belli başlı kurallar dışında, giyeceğiniz doğru formdaki kıyafetler de bunu başarmanızı sağlayacaktır. İlkbahar ve yaz sezonunun en trend parçası elbisedir. Giyeceğiniz elbiseler içerisinde daha ince bir bele kavuşmak için, doğru formdaki modelleri tercih etmeniz gerekir. Sizler için, belinizi olduğunuzdan daha ince gösterecek 5 elbise modelini derledik. Ama öncelikle bu elbise modelleri dışında, sizlerin uygulaması gereken ipuçlarına yakından bakalım:

– Daima yüksek belli parçaları tercih edin. Bu sayede vücudunuzun üst kısmına vurgu yapmış olur ve dikkatleri bel bölgenize çekersiniz.

– Bel bölgesine dikkati çekmek için daima kemer kullanın. 

– Belde oturan, çan model parçaları tercih edin. Bu parçalar sayesinde bel oyuntusunu vurgulamış olursunuz.

BELİNİZİ OLDUĞUNDAN DAHA İNCE GÖSTEREN 5 ELBİSE MODELİ

İlkbahar ve yaz sezonunda giyeceğiniz elbiseler, sizleri hem şık hem de olduğunuzdan daha ince bir bel görüntüsüne kavuşturacak. Peki hangi modeller, belinizi olduğunuzdan daha ince gösterir? Ve özellikleri neler? Öncelikle bilinmeli ki bellerinizde ince bir görüntü oluşturabilmek için, A kesim parçalara önem vermeniz gerekir. Beli saran bu modeller, bel vurgusunu ön plana çıkararak ince bir bel görüntüsünün oluşmasını sağlıyor.

GEOMETRİK DESENLİ ELBİSELER

Bol olmayan, geometrik desenli elbiseler, belinizin oyuntusunu belli ederek ince bir görünüm kazanmanızda etkili oluyor.

KEMERLİ ELBİSELER

Dümdüz inen elbiselerinize hem bir canlılık katmak hem de tüm dikkati bel kısmınıza toplamak için, kemer aksesuarından yararlanabilirsiniz. Kemerli elbiseler sayesinde, belinizi ince göstermeyi başarabilirsiniz.

ÇAN MODEL YÜKSEK BEL ELBİSELER

Yüksek belli parçalar ve çan modeller, belinizi ince göstermek için en ideal modellerdendir. Her iki stilin de bir arada bulunduğu bir elbise modeliyle, bel vurgusunu ön plana çıkarmayı başarabilir ve ince bir görüntü oluşturabilirsiniz.

KRUVAZE ELBİSELER

Ön parçaları birbirleri üzerine geçirilecek hazırlanan bu elbise modelleri, sadece elbise olarak değil ceket modeli olarak da belinizi ince göstermek konusunda oldukça iddialı parçalardandır.

V YAKA ELBİSELER

V yaka elbiselerin beli ince göstermesindeki en büyük özelliği, göğüs dekoltesinden itibaren bele doğru inen bir ince çizgiye sahip olması ve kum saati görüntüsüyle vücuda tam oturmasıdır. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir